Kvalitní trenažéry oblíbené značky BH Fitness

Nově vám na našem webu představujeme španělskou značku BH FITNESS, která má spoustu kvalitních trenažérů a zaujme hlavně svým elegantním designem a dlouhotrvající kvalitou. Trenažéry vám mohou pomoci při zbavování nadbytečných kil nebo zlepšení kondice.

 

 

Hlavním znakem společnosti BH Fitness je originální design, inovace, vynikající poměr funkcí, výkonu a ceny. Sortiment značky je rozdělen do 4 produktových řad (Home, Movemia, SK Line, LK Line) lišících se svým zaměřením. BH Fitness nabízí trenažéry jak pro domácí používání, tak i vysoce kvalitní stroje do posiloven. Vybavení BH Fitness zahrnuje vše i pro ty nejnáročnější klienty. Vytvořte si s BH Fitness svou jedinečnou domácí posilovnu

 

  • Rotopredy
  • Crossové neboli eliptické trenažéry
  • Běžecké pás
  • Cyklotrenažéry
  • Veslovací trenažéry

 

Trenažéry BH Fitness jsou navrženy tak, aby zlepšily zážitek uživatelů. Při výběru trenažéru je důležité, aby jste si rozmysleli jaký pohyb chcete a může vykonávat a jaké svaly chcete při pohybu posílit a zapojit.

Nabízíme trenažéry ve všech škálách, jak pro nenáročné zákazníky, pro pravidelný domácí trénink, tak i ty které vyhoví náročnějším zákazníkům, požadujícím špičkové provedení a maximální komfort.

 

 BH FITNESS Artic Program

Rotopedy

Nejoblíbenějším a nejdostupnějším trenažérem je bezpochyby rotoped. Ty lze využít jak pro zlepšení kondice a redukci tuku, tak pro trénink sportovnějšího charakteru. Při výběru rotopedu je důležité zvolit správný model s ohledem na konstrukci rámu a požadované funkce.

Pro příklad si zde můžeme uvést velice pohodlný domácí rotoped BH FITNESS Artic Program, který se sníženým nástupem mohou bez problému využívat i osoby se sníženou hybností.

 

Pro maximální komfort lze u většiny rotopedů nastavit sedlo horizontálním i vertikálním směru a sklon řidítek. Na řidítkách také můžeme najít takzvané hand pulse, které slouží k měření tepové frekvence.

 

Součástí rotopedu BH Fitness Artic Program je počítač s držákem na tablet/smartphone, vyrovnávače nerovnosti, transportní kolečka pro snadnou manipulaci a držák na láhev.

 

 

BH FITNESS EASYSTEP DUAL

Crossové trenažéry

Crossové neboli eliptické trenažéry jsou vyhledávané především pro zapojení celého těla při jejich charakteristickém pohybu a šetrnosti ke kloubům. Při výběru crossového trenažéru je důležité zvolit správný model podle vašich potřeb. Nejčastěji se setkáte s eliptickým trenažérem se setrvačníkem umístěným vpředu nebo vzadu.

 

Tento crossový trenažér BH FITNESS EASYSTEP DUAL se zadním setrvačníkem, je vhodný pro uživatele s menším bytem. Trenažér lze složit a vy tak ušetříte místo v době, kdy stroj nepoužíváte. Tento eliptical je vhodný pro začátečníky a náročnější cvičence.

 

Nejdůležitějším parametrem při výběru vhodného stroje je vaše váha a výška a požadovaný tvar kroku (vyšší / nižší). 

 

    

BH FITNESS F8 DUAL

Běhací pásy

Momentální venkovní podmínky nejsou zrovna příznivé pro běhání. Aby jste nevypadli z kondice můžete si domů pořídit běhací pás. Ten můžete využít jak pro zlepšení fyzické kondice a redukci tuku, tak pro trénink sportovnějšího charakteru. 

Tento motorový běžecký pás BH FITNESS F8 DUAL je novinkou na našem webu vhodný do domácího prostředí pro sportovce, kteří chtějí zažít trénink jako profesionálové.  Trenažér je vybaven silným motorem a prostorný pás má kvalitní odpružení, které zaručí měkký došlap a zmírní otřesy na minimum. Takže se nemusíte bát o namáhání svých kloubů. S tímto pásem si můžete "zaběhat i do kopce", díky možnosti nastavit sklon pásu až do 12%.

 

Veškeré informace o tréninku jako jsou: rychlost, tep, uběhnutá vzdálenost a podobně si můžete hlídat na přehledném počítači. Po tréninku lze běžecká plocha zvednout a pomocí transportních koleček pás přesunete, kam potřebujete.

  

Cyklotrenažéry

Pokud jste cyklistický nadšenec, cyklotrenažér je pro vás ta správná volba. Oproti rotopedu je cyklotrenažer spíše pro ty, kteří si chtějí trochu zamakat. Díky své cyklistické konstrukci je vhodné i pro šlapání ve stoje apod. Při výběru cyklotrenažéru je důležité zvolit správný model s ohledem na konstrukci rámu a požadované funkce.

 

Cyklotrenažér BH FITNESS STRATOS (na obrázku) s opravdu robustní konstrukcí má setrvačník o hmotnosti 22 Kg, což znamená, že i při pravidelném používání se nemusíte bát o jeho životnost. Jeho dlouhá životnost je také zaručena kvalitou komponentů, kterými je trenažér osazen.

 

 

  

Veslovací trenažér BH FITNESS AQUOVeslovací trenažéry

Veslovací trenažéry jsou považovány za jednu z nejlepších forem domácího tréninku. Veslařský trenažér zatěžuje kompletně celou postavu, zpevňuje zádové a břišní svaly a je účinný pro svaly nohou a hýždí. Trenažér lze využít i pro zlepšení kondice nebo redukci tuku.

Vybrat si můžete buď veslařské trenažéry s magnetickou brzdou, vzduchové nebo vodní veslo, které je nejvíce podobné reálnému veslování.

 

Veslovací trenažér BH FITNESS AQUO je vhodný pro domácí prostředí a má magnetický brzdový systém. Zátěž ovládáte otočným regulátorem a nastavit ji můžete v rozmezí 1 - 8 stupňů. Veslo má opět tréninkový počítač, který vám ukáže základní informace z vašeho tréninku.

 

 

Objevte všechny modely BH Fitness s nejlepšími nabídkami a akcemi, stejně jako nejlepším příslušenstvím a vším, co potřebujete k nastavení domácí posilovny.

 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací