O firmě


Autorizovaný online fitness obchod s 20-ti letou tradicí

 

Už přes 20 let dodáváme našim zákazníkům výrobky značek VIFITO a dalších prémiových značek jako BH FITNESS, FLOW FITNESS, TRINFIT, XEBEX, PRIMAL, ZYCLE, VIRTUFIT apod., které poskytují svým zákazníkům nejen kvalitní trenažéry a vynikající servis, ale hlavně jsou zárukou výborné ergonomie, bezpečnosti a skvělého poměru ceny a kvality. Vyberte si i vy z širokého sortimentu fitness strojů těchto značek. 

 

Veškeré zboží na našich skladech

Ročně zrealizuje přes 15 000 objednávek po celé republice, k čemuž využívá skladové prostory o celkové ploše 1 800m2 a externích skladů v Praze a Olomouci. Na naší vzorkové prodejně v Liberci lze na ploše 430m2 shlédnout a vyzkoušet široký sortiment rotopedů, crossových trenažérů, posilovacích strojů, běžeckých, veslařských trenažerů a další sortiment.

Doprava a montáž trenažérů u vás doma

U většiny strojů a fitness trenažérů nabízíme dopravu a montáž po celé ČR zdarma, díky velkým skladovým zásobám mohou být vaše objednávky vyřizovány rychle a bez zbytečných prodlev. Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, lidé, kteří si čím dál tím častěji uvědomují cenu svého zdraví, lidé po úrazech i vrcholový sportovci.

Prodloužená záruka se servisem u zákazníka

Jelikož si jsme jisti kvalitou námi nabízených strojů, je na většinu z nich poskytována prodloužená záruka 36 měsíců, případně 5 let na rámy strojů (konkrétní záruka je vždy uvedena na kartě produktu) se zajištěným servisem u zákazníka doma v případě poruchy. Stroje tedy není třeba zasílat či vozit na opravu, v případě poruchy na místo dorazí technik a závadu odstraní. Samozřejmostí je i garantovaná dostupnost náhradních dílů a pozáruční servis.

Odborné poradenství na infolince

Na naší prodejně i zákaznické lince je Vám k dispozici kvalifikovaný personál, který Vám ochotně poradí s výběrem stroje vhodného právě pro Váš účel, s ohledem na Vaše tělesné proporce a finanční možnosti.

 

 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací