Košík

O firmě


Autorizovaný online obchod KETTLER a TRINFIT s 20-ti letou tradicí

 

Trinfitwww.Kettler.cz

Už přes 20 let dodáváme našim zákazníkům výrobky značek KETTLER a TRINFIT, značek které poskytují svým zákazníkům nejen kvalitní trenažéry a vynikající servis, ale hlavně jsou zárukou výborné ergonomie, bezpečnosti a skvělého poměru ceny a kvality. Vyberte si i vy z širokého sortimentu fitness strojů těchto značek. 

 

Veškeré zboží na našich skladech

Ročně zrealizuje přes 15 000 objednávek po celé republice, k čemuž využívá skladové prostory o celkové ploše 1 800m2 a externích skladů v Praze a Olomouci. Na naší vzorkové prodejně v Liberci lze na ploše 430m2 shlédnout a vyzkoušet široký sortiment rotopedů, crossových trenažérů, posilovacích strojů, běžeckých, veslařských trenažerů a další sortiment.

Doprava a montáž trenažérů u vás doma

U většiny strojů a fitness trenažérů nabízíme dopravu a montáž po celé ČR zdarma, díky velkým skladovým zásobám mohou být vaše objednávky vyřizovány rychle a bez zbytečných prodlev. Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, lidé, kteří si čím dál tím častěji uvědomují cenu svého zdraví, lidé po úrazech i vrcholový sportovci.

Prodloužená záruka se servisem u zákazníka

Jelikož si jsme jisti kvalitou námi nabízených strojů KETTLER a TRINFIT, je na většinu z nich poskytována prodloužená záruka 36 měsíců, případně 5 let na rámy strojů (konkrétní záruka je vždy uvedena na kartě produktu) se zajištěným servisem u zákazníka doma v případě poruchy. Stroje tedy není třeba zasílat či vozit na opravu, v případě poruchy na místo dorazí technik a závadu odstraní. Samozřejmostí je u výrobků KETTLER i TRINFIT i garantovaná dostupnost náhradních dílů a pozáruční servis.

Odborné poradenství na infolince

Na naší prodejně i zákaznické lince je Vám k dispozici kvalifikovaný personál, který Vám ochotně poradí s výběrem stroje vhodného právě pro Váš účel, s ohledem na Vaše tělesné proporce a finanční možnosti.

 

KETTLER - 60 let výroby Made in Germany

Heinz Kettler založil v roce 1949 ve své rodné vsi Ense-Parsit na západě Německa firmu, která vyrostla ve skupinu společností světové pověsti. Stěžejní zásadou zakladatele firmy byla vždy nekompromisní kvalita výrobků nesoucích značku KETTLER. Kontrolovaná kvalita Made in Germany se stala zárukou úspěchu firmy, stejně jako spokojenosti zákazníků po celém světě. Dnes, kdy firma slaví více než 60 let od svého založení, zůstává zásada nekompromisní kvality pilířem firemní filosofie. Naprostá většina našich výrobních závodů se stále nachází v Německu.

 

Kettler fabrika wkwKettler fabrika KamenKettler fabrika Hanweiler

 

Kettler fabrika MerschKettler fabrika Sonnern 1Kettler fabrika Sonnern 2

 

 KETTLER - nejinovativnější značka let 2009 až 2012

V prestižní soutěži Plus X Awards získala značka KETTLER již několik let za sebou ocenění nejinovativnější značky roku. Společnost neustále investuje do inovací a dalšího vývoje svých produktů a v řadě aspektů určuje směr technologického vývoje a nové trendy.

 

Kettler Award 2009-2012

 

 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací