iRoute - tréninkové aplikace

Otevřte bránu do virtuálního světa díky funkci iRoute Ikona iR

Značka VIFITO nabízí možnost opustit rutinu domácích tréninků a přenést Vás například na druhou stranu světa. Projeďte si etapy slavné Tour de France, zaběhejte si na pláži v Indonésii, nebo kdekoliv po celém světe. To vše díky funkci iRoute, kterou naleznete u všech VIFITO kardio trenažérů s označením „iR“.

 

Jak to funguje?

iRoute je komunikační rozhraní značky VIFITO, které pomocí Bluetooth připojí váš trenažér k populárním tréninkovým aplikacím. Nejnovější Bluetooth čip komunikující přes protokol FTMS zajistí, že trenažéry budou držet krok s nejnovějšími aktualizacemi nejpopulárnější aplikací jako Kinomap či Zwift.
Pro úspěšné připojení k aplikacím stačí nainstalovat požadovanou aplikaci do vašeho chytrého zařízení (smartphone, tablet) a vyhledat v ní dostupná zařízení ve vašem okolí. Po úspěšném spojení stačí vybrat trasu, nebo program, začít cvičit a prozkoumat svět z pohodlí domova.

Pokud je trenažér plně interaktivní (mění zátěž, nebo sklon elektronicky), aplikace dokážou automaticky regulovat úroveň sklonu, či zátěže podle aktuálního výškového profilu na trati.

 

Dostupné aplikace


Kinomap logo

 

 

Díky KINOMAPU dostanou Vaše tréninky na fitness trenažérech nový rozměr. Nekončící dřina a nuda se hravě otočí do roviny zábavy, závodění a sledování vývoje svých tréninkových hodnot.

Aplikaci je možné stahovat jak z GooglePlay do svých chytrých zařízení s OS Android nebo z AppStore do chytrých zařízení s operačním systémem iOS. Nově můžete také aplikaci používat přímo ve vaší televizi pomocí Fire TV Stick, nebo Google Chromecast.

Aplikace KINOMAP nabízí přes 100.000 km tras, v počtu přes 10.000 variant. Trasy jsou z reálného prostředí natočené ve vysokém rozlišení a jsou přizpůsobeny na všechny typy fitness trenažérů, tedy na běžecké pásy, cyklotrenažéry, rotopedy, eliptické trenažéry i veslovací trenažéry.  

Hlavní výhodou je, že máte při Vašem tréninku cíl, místo, kam dojet/ doběhnout/ doveslovat a Vaše výsledky můžete neustále zlepšovat, případně i závodit s ostatními na trati. Velkou výhodou je, že svůj trénink přenesete virtuálně do míst, kam se mnozí z nás nikdy nepodíváme, zajímavých lokalit z celého světa je zde opravdu velké množství.

Mobil & Tablet Kinomap

Pro nové uživatele Kinomap nabízí 14denní zkušební verzi zdarma, během které se o kvalitách aplikace můžete přesvědčit sami. Jediné, co k tomu potřebujete, je vytvořit si uživatelský účet na stránkách Kinomapu, nebo v samotné aplikaci.

Není nutné zadávat žádné platební údaje, pouze provést registraci a přihlásit se do aplikace na vašem zařízení. Po dobu 14 dnů můžete zdarma využívat všechny výhody a vyzkoušet si je na vašem trenažéru. Zkušební verze se spustí po prvním tréninku.

Tréninkové režimy včetně volné jízdy, strukturovaných tréninků a obsahu mapového režimu jsou zcela zdarma a nevyžadují žádné předplatné i po skončení bezplatné zkušební doby. Licenci Kinomap můžete také zakoupit na našich stránkách a ve 3měsíční a 12měsíční verzi.

Trenažéry VIFITO komunikují s aplikací Kinomap přes univerzální FTMS Bluetooth protokol, naleznete jej mezi ostatními značky pod volbou „FTMS“.

 VIFITO Rio 45 iR s Kinomap

Zwift - Virtuální svět cyklistiky a běhu

Tréninková aplikace Zwift připomíná svým provedením počítačovou hru s velmi povedenou grafikou. Každý uživatel má svého avatara, který se pohybuje buď jako běžec nebo cyklista a na výběr je z virtuálního světa Watopie, nebo z reálných měst a míst.

Na výběr máte z 12 světů s více jak 130 trasami. Velkou výhodou je, že pohybovat se v jednotlivých světech můžete bez omezení, můžete odbočovat na jiné cesty, libovolně se otáčet a tím tak dokonale prozkoumat celý virtuální svět.

Vytvořením účtu Zwift získáte přístup k bezplatné 14denní zkušební verzi, která začíná vaší první jízdou. Poté si stáhněte aplikaci Zwift do počítače, zařízení iOS nebo Android nebo Apple TV. Zvýšit zážitek z virtuální jízdy můžete také pomocí doplňkové aplikace Zwift Comapion.

Pro připojení trenažéru je nutné napárovat všechny snímače v aplikaci (pokud je trenažér plně interaktivní). K aplikaci lze také připojit Bluetooth hrudní pás.

 Zwift párované zařízení

FitShow

Aplikace FitShow patří mezi tréninkové aplikace, které jsou k dostání bez jakéhokoli poplatku. Aplikaci lze stáhnout na chytrá zařízení s operačním systémem iOS i Android, na kterých spárujete aplikaci přímo s Vaším kardio trenažérem.

FitShow nabízí celou řadu užitečných funkcí, díky kterými zpestříte svou tréninkovou rutinu. Nabízí pestré rozšíření programové nabídky. Na výběr je jak ze standardního manuálně nastaveného tréninku (čas, vzdálenost, kalorie), tak také z velkého množství tréninkových plánů pro rozvoj fyzické kondice, či hubnutí.

Po zapnutí aplikace stačí pouze zvolit typ trenažéru, který chcete vyhledat a aplikace vyhledá dostupné trenažéry ve vašem okolí, stačí se tedy pouze připojit a začít trénovat.

FitShow aplikace

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací