Košík

Aktuality

Novinka. Trampolíny pro děti od značky GoodJump

11. 04. 2022 -

Trampolíny se staly nedílnou součástí snad všech zahrad. Proto vám přinášíme skvělé trampolíny od značky GoodJump. Prostorné a bezpečné trampolíny, na kterých se vyřádí nejen děti, ale celá rodina. Vybírat můžete trampolíny různých velikostí, s ochrannou sítí nebo bez ní. Tak neváhejte a pořiďte si trampolínu za skvělou cenu.

8 důvodů, proč by se ženy měli zaměřit na silový trénink

25. 02. 2022 -

Silový trénink je důležitý pro zlepšení celkové fyzické kondice, což pro ženy je ještě mnohem důležitější než by se dalo čekat. Zvedání činek není záležitostí ryze mužů. Ženám to navíc řeší řadu zdravotních potíží. Ženy, pojďte do toho a budujte svou sílu, abyste se cítili dobře.

Kettlebell nebo činka - nejlepší parťak do domácí posilovny

28. 01. 2022 -

Cvičení doma přináší celou řadu výhod. Ušetříte na vstupném, nejste omezeni otevírací dobou, nemusíte čekat, až se uvolní požadovaný stroj, a také uspoříte čas, který byste jinak strávili na cestě. Navíc budete mít posilovnu stále na očích, což je ta nejlepší motivace. Při zařizování své domácí posilovny jsou šťastnější ti z vás, kdo mají pro cvičení volnou celou místnost a nejsou omezení prostorem. Dnešní článek je vhodný pro každého bez omezení na prostor, jelikož kettlebell nebo činku si domů může pořídit opravdu každý.

 

BH Fitness spojili své síly s fotbalovým týmem!

01. 04. 2021 -

Španělé drží spolu! Výrobce kvalitního fitness vybavení BH Fitness se stal oficiálním dodavatelem pro tým Atlético de Madrid, který patří mezi fotbalovou světovou špičku.

Kvalitní trenažéry oblíbené značky BH Fitness

30. 12. 2020 -

Nově vám na našem webu představujeme španělskou značku BH FITNESS, která má spoustu kvalitních trenažérů a zaujme hlavně svým elegantním designem a dlouhotrvající kvalitou. Trenažéry vám mohou pomoci při zbavování nadbytečných kil, nebo zlepšení kondice.

NOVINKA! Lavice TRINFIT Bench FX7 s kladkou a stojanem

28. 05. 2019 -

Náš sortiment se rozšířil o další lavičku od značky TRINFIT. Jde o kvalitní a zároveň výhodnou kombinaci lavičky na jednoručky s bicepsovým pultem, stojanu na velkou činku a horní a spodní kladky - to vše v jednom!

Nové zvýhodněné sety činek TRINFIT

23. 11. 2018 -

Udělejte si pod stromeček radost a vybavte si svou domácí posilovnu. Aktuálně nabízíme činkové sety PREMIUM v různých složení a různých vah.

KETTLER GOLF S4

03. 04. 2017 -

Řada rotopedů KETTLER GOLF představuje další model. KETTLER GOLF S4, je vybaven elektronicky řízenými magnetickými brzdami a spoustou moderních prvků. Od možnosti rychlé výměny sedla i řídítek až po vyhodnocení a zobrazení tréninkových hodnot na přehledném displeji. Velklý důraz je opět kladen na precizní zpracování a na ergonomii cvičenců, Kettler Golf S4 je opět typem rotopedu s předpokladem pro terapeutické a rehabilitační účely. 

Kettler Ergo C12

11. 01. 2017 -

Luxusní ergomert z Evropské výrobní divize HKS, to je KETTLER ERGO C12. Kettler cyklicky mění produktovou řadu svých ergometrů, pro rok 2017 je nachystáno spousty novinek. Nové ergometry mají velmi zdařilý design, výborné zpracování je u německého výrobce již standartem. C12 komunikuje s PC přes bluetooth smart (software WorldTours 2), nově  je možné využívat i mobilní aplikaci KETTmaps.

Kettler Cycle M 2016

24. 08. 2016 -

Rotoped KETTLER CYCLE M 2016, je pouze kosmeticky upravený původní model. Kettler Cycle M patrně jeden z nejžádanějších rotopedů dnešní doby, prochází jen malou změnou designu, týkající se se plastů a jejich polepů. Prověřená mechanika stroje s manuální brzdou snad ani nepotřebuje výrazné konstrukční změny, veškeré důležité prvky jako jsou středová uložení, setrvačník, mechanismus brzdy , ......  slibují bezproblémový domácí provoz.

KETTLER hrazda do dveří

15. 07. 2016 -

Kettler hrazda do dveří v černém odstínu, je vhodná pro uchycení do dveřních zárubní se světlostí 77-85 cm, průměr je 25 mm. Hrazdu je možné používat pro různé účely, primárně je určena pro cvičení shybů. Z bezpečnostních důvodů musí být patky na obou stranách zajištěny proti vysmeknutí, proto jsou součástí gumové špalíčky a vruty, které se do zárubní přivrtají, následně se hrazda rozepře na požadovanou délku a zajistí kontramatkou.

KETTLER Fitness podložka

07. 06. 2016 -

Fitness podložka je univerzální cvičební pomůckou, která umožňuje pohodlné cvičení na zemi bez nepříjemných otlaků od podlahy či jiné krytiny. FITNESS MAT je vhodná k relaxačním cvikům, k protahování ale také k posilování. Kromě špičkové kvality zaujme i svým designem. Rozměry : rozměry (d x š x v): 185 x 61 x 1 cm.

KETTLER Giro M (2016)

02. 04. 2016 -

Velice úspěšný model KETTLER GIRO M prochází designovou obměnou. V letošním roce dochází téměř u všech aerobních trenažérů zn. Kettler ke změnám týkajících se

barevného provedení. Většina trenažérů tak změní svůj původní odstín ze světlé (bílé) na tmavý odstín. Nutno dodat, že tyto změny jsou zdařilé, trenažéry působí uhlazenějším dojmem a stroje především plastové části vypadají hodnotněji než původní provedení. Samozřejmě je to otázka osobního vkusu. Mechanika stroje a ovládací konzole zůstaly zachovány.

KETTLER UNIX P black Ltd.

07. 03. 2016 -

KETTLER UNIX P Ltd. je limitovaná verze crossového trenažeru, vyráběného v řadě HKS (made in Germany). Limitovaná edice se od původního modelu liší pouze barevným provedením, oplastování je tmavé. Ovládací konzole, mechanické prvky zůstali zachovány. 

KETTLER Combi trainer

05. 02. 2016 -

KETTLER COMBI TRAINER je kombinací posilovací lavice pro procvičení břišních a zádových svalů. Lavice i na vzdory multifunkčnosti poskytuje výborné nastavení pro individuální potřeby (výškově stavitelná podpora pro hyperextenze, polohování sklonu této podpory, možnost sklonu zádové opěrky. Kromě již uvedených cviků lze podporu používat i jako bicepsový pult.

KETTLER KINETIC SYSTEM BASIC

29. 12. 2015 -

KETTLER KINETIC SYSTEM BASIC, novinka v silovém cvičení. Změny v produktových řadách výrobce se výrazně dotkly i posilovacích stojů. Nově je nábízeno základní stanoviště pro kompletní procvičení horních svalových partií, k němuž je dále možné připojit celkem 4 adaptéry dle vlastních potřeb uživatele, jsou to : adaptér pro přednožování, adaptér leg press, adaptér s výškově stavitelnými kladkami, konstrukce hrazda a bradla.

KETTLER DELTA XL model 2015

10. 11. 2015 -

Léty prověřená , konstrukčně ojedinělá posilovací lavice KETTLER DELTA XL, je nově vybavena v "základu" i bicepsovým pultem, což poskytuje další rozšíření už tak velmi bohaté nabídky cviků.

KETTLER balanceboard 40cm

08. 10. 2015 -

KETTLER balanceboard 40cm, je podzimní novinkou v kategorii doplňků na našich www stránkách. Jedná se o jednoduchou pomůcku, cvičením na ní se aktivuje hluboké vnitřní svalstvo, jež dokáže zlepšit mobilitu, rovnováhu a obecně tak zlepšuje jistotu pohybu. Celá kategorie výrobků- cvičebních pomůcek prochází designovou změnou, brzy přibudou další artikly.

KETTLER ALPHA PRO

22. 05. 2015 -

Výraznou změnou prošla polohovací lavice KETTLER ALPHA PRO z řady KETTLER HKS, označení "PRO" znamená možnost rozšíření o přídavný adaptér pro přednožování, a taé možnost použití bicepsového pultu.

Kettler Coach S

17. 02. 2015 -

Ergometr Kettler Coach S, rozšiřuje nabídků trenažerů s konzolí podporující aplikaci S-FIT. Jedná se vůbec o první veslovací trenažer jenž poskytuje ovládání pomocí externího doplňku. Kettler Coach S má výrazné designové prvky, pojezdové sedlo a táhlo jsou vyrobeny z lakovaného dřeva.

Kettler Elliptical P

05. 01. 2015 -

Kettler Elliptical P, je novinkou mezi crossovými trenažery řady Kettler Basic, jedná se přitom o první cross trenažér s předním mechanismem. Přestože se jedná o stroj ze základní řady výrobce, jeho mechanická skladba rozhodně překvapí. Prvky jako zdvojené pojezdy , ložiska v kloubních spojích atd, se obvykle vyskytují u výrazně dražších strojů s podobnou konstrukcí. 

Kettler Run 1

11. 12. 2014 -

KETTLER RUN 1 rozšiřuje podzimní nabídku běžeckých trenažerů značky Kettler. Běžecké trenažery jsou díky přirozené pohybové ergonomii stále více žádanější a to i v domácím prostředí. Run 1 je nejlevnevnějším "běhátkem" na trhu který podporuje nové technologie, ovládání lze přesměrovat do aplikace řízené s tabletu, či chytrého telefonu.

KETTLER SKETCH&PONG

16. 07. 2014 -

Zcela nově pojatý design venkovního stolu KETTLER SKETCH&PONG. Hrací deska stolu je opatřena černou matnou barvou pro možnosti zápisu křídou. Stůl jinak vychází konstrukčně z modelu Kettler Smash 9, jedná se tak o vyšší řadu stolu s ochranou obvodovou lištou a masivní rámovou konstrukcí.

Crossové trenažéry řady KETTLER ELYX po modernizaci

27. 04. 2013 -

Oblíbená řada crossových trenažérů KETTLER ELYX prošla modernizací týkající se počítačů a některých mechanických prvků. Nejvíce změn se dočkal model KETTLER ELYX 3 který má nová pojezdová kolečka z měkčího materiálu zarušující tišší chod stroje a hlavně praktickou skládací konstrukci umožňující sklopení pojezdu.....

Inovované modely posilovacích strojů KETTLER

20. 03. 2013 -

Postupná obměna fitness sortimentu KETTLER se dotkla i oblíbených posilovacích lavic KETTLER CLASSIC a KETTLER DELTA XL. Oba stroje nabízí kompaktní stanoviště pro domácí posilovnu a umožňují procvičení všech svalových skupin na poměrně malé ploše, kterou lze po docvičení ještě zmenšit složením stroje....

Revoluce v domácím tréninku - špičkový cyklotrenažér KETTLER RACER S už dostupný !

13. 12. 2012 -

Po dlouhém čekání je už i na českém trhu dostupná novinka firmy KETTKLER, cyklistický ergometr KETTLER RACER S, který umí jako první komunikovat s chytrými telefony. Základní trénink si nastavíte přes dotykový skleněný displej trenažéru, skutečné možnosti se ale projeví až po propojení se SmartPhonem přes Bluetooth rozhraní. Stačí si jen stáhnout speciální tréninkovou aplikaci S-FIT zdarma...

Další novinky pro rok 2012 - stroje KETTLER opět sbírají ceny

03. 02. 2012 -

Do prodeje jsou postupně uváděny i další novinky německé značky KETTLER. Za zmíňku jistě stojí nový KETTLER RIVO M s ještě dokonalejší ergonomií a v novém designu. Tento stroj si s ohledem na velmi malou rozteč šlapek, vynikající mechaniku a komfortní chod jistě oblíbí hlavně ženy.....

Nová kolekce KETTLER pro rok 2012

05. 12. 2011 -

Na vánoční trh jsou postupně uváděny nové modely zn. KETTLER pro rok 2012. U některých strojů, jejichž konstrukce prošla změnami loni došlo jen k designovým změnám, některé jsou zcela nové. Největšímu zájmu se z novinek těší ergometry KETTLER, které patří k nejlepším na trhu a nabízí kromě komfortního chodu a špičkové mechaniky i připojení stroje k PC....

Inovace pingpongových stolů KETTLER

24. 06. 2011 -

Na český trh dorazili nové modely pingpongových stolů KETTLER. Vzhledem k osvědčené a bezproblémové konstrukci prošli stoly spíše kosmetickými úpravami týkajícími se jednak designu a barevného provedení stolů, za další pak prvků zvyšujících komfort a bezpečnost při manipulaci se stoly. ...

Zcela nová modelová řada KETTLER ADVANTAGE na českém trhu

15. 10. 2009 -

Na české trhu už můžete zakoupit modely zcela nové modelové řady KETTLER ADVANTAGE, která je kvalitativně zařazena mezi základní řadu KETTLER BASIC a nejvyšší KETTLER HKS. Tvoří tak určitý kompromis mezi cenou a kvalitou stroje, za velmi přijatelné ceny zíakáte dobře provedený výrobek s komfortnějšími vlastnostmi....

Steppery KETTLER - cena za kvalitu a životnost

10. 08. 2008 -

Steppery patří mezi nejvyhledávanější cvičební stroje pro ženy, bohužel nákup velmi často končí koupí některého z ministepperů, které bez ohledu na výrobce neumožňují reálné nastavení zátěže. Požadované výsledky se pak nedostaví a stepper končí pod postelí...

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací