BH Fitness spojili své síly s fotbalovým týmem!

Španělé drží spolu! Výrobce kvalitního fitness vybavení BH Fitness se stal officiálním dodavatelem pro tým Atlético de Madrid, který patří mezi fotbalovou světovou špičku. 

 

 

BH Fitness + Atletico Madrid

Dohoda o tom, že se výrobce fitness vybavení stane jejich oficiálním dodavatelem posilovacích strojů a fitness vybavení do prosince 2022, byla podepsaná na stadionu Wanda Metropolitano v Madridu.

„Pro nás je zásadní, aby naši hráči mohli trénovat s nejlepším možným vybavením a BH Fitness nám pomůže vyvinout nové tréninkové metody a nabídnou nám digitální řešení zaměřená na zlepšení našich vysoce výkonných sportovních zařízení,“ řekl Íñigo Aznar za Atlético de Madrid.

O dohodě hovořil také Pablo Pérez de Lazarraga, generální ředitel BH Fitness: „Jedná se o historický milník, který umožňuje naší značce spojovat se s hodnotami Atlética de Madrid. Oba subjekty sdílejí inovativního ducha, aniž by ztratily spojení s našimi kořeny a našimi hlavními hodnotami: úsilí, vytrvalost a přizpůsobivost. Mít hráče Atlética de Madrid spojené s našimi stroji je skvělou příležitostí ukázat světu úroveň našeho vybavení a digitálních řešení, která jsme vyvinuli,“ 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací