Košík

BH Fitness spojili své síly s fotbalovým týmem!

01. 04. 2021

Španělé drží spolu! Výrobce kvalitního fitness vybavení BH Fitness se stal officiálním dodavatelem pro tým Atlético de Madrid, který patří mezi fotbalovou světovou špičku. 

 

 

BH Fitness + Atletico Madrid

Dohoda o tom, že se výrobce fitness vybavení stane jejich oficiálním dodavatelem posilovacích strojů a fitness vybavení do prosince 2022, byla podepsaná na stadionu Wanda Metropolitano v Madridu.

„Pro nás je zásadní, aby naši hráči mohli trénovat s nejlepším možným vybavením a BH Fitness nám pomůže vyvinout nové tréninkové metody a nabídnou nám digitální řešení zaměřená na zlepšení našich vysoce výkonných sportovních zařízení,“ řekl Íñigo Aznar za Atlético de Madrid.

O dohodě hovořil také Pablo Pérez de Lazarraga, generální ředitel BH Fitness: „Jedná se o historický milník, který umožňuje naší značce spojovat se s hodnotami Atlética de Madrid. Oba subjekty sdílejí inovativního ducha, aniž by ztratily spojení s našimi kořeny a našimi hlavními hodnotami: úsilí, vytrvalost a přizpůsobivost. Mít hráče Atlética de Madrid spojené s našimi stroji je skvělou příležitostí ukázat světu úroveň našeho vybavení a digitálních řešení, která jsme vyvinuli,“ 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací