Tréninková sada VIRTUFIT Fitness Package XL

Skladem
Cena vč. DPH: 1 490 Kč
Přidat do porovnání Přidat do porovnání
  • Popis produktu
  • Technické informace

Tréninková sada VIRTUFIT Fitness Package XL

Sada VirtuFit Fitness Package XL obsahuje 5 kvalitních fitness pomůcek, s kterými si skvěle zacvičíte.

 

Gymnastický míč - 65 cm

S gymnastickým míčem trénujete svou sílu, rovnováhu, flexibilitu a stabilitu. Mimo jiné ho můžete použít k relaxaci a zbavit se tak stresu a napětí, nebo míč využijte jako kancelářskou židli a brzy se vám zlepší držení těla. Součástí je čerpadlo pro nafouknutí koule.

Posilovací kolečko

Posilovací kolečko je vhodná pomůcka pro formování celého těla. Posouváním se po podlaze posilujete především břišní a prsní svalstvo, ale také jsou zapojeny ruce, ramena a záda. Kolo VirtuFit Ab se skládá ze dvou pohyblivých kol s ergonomickými držadly na obou stranách.

Švihadlo

Přeskakovací lano je dobrý nástroj ke spalování kalorií. Kromě toho zlepšíte svou kondici a vytrvalost. Švihadlo VirtuFit je dlouhé 275 cm.

Posilovací expander - střední

Expander s rukojetí je jednou z nejvšestrannějších fitness pomůcek. Můžete trénovat téměř všechny části těla a počet cvičení je nekonečný.

Posilovací kleště

Posilovací kleště jsou skvělou pomůckou pro efektivní posilování prstů i zápěstí. Posilování funguje na bázi pružinového odporu a zaručuje tak přirozený odpor cvičení. Proměnný odpor a ergonomické rukojeti umožňují každodenní efektivní cvičení prstů a zápěstí.

 

Ostaní informace:

  • Záruka: 2 roky

 

Technické informace

Dostupnost ND:
Standardní
Zajištění servisu:
Standardní
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací