Měřič tuku v těle TRINFIT Fat caliper

Skladem
Cena vč. DPH: 156 Kč
Přidat do porovnání Přidat do porovnání
  • Popis produktu
  • Technické informace

Měřič tuku v těle TRINFIT Fat caliper

Ruční měřič tuku TRINFIT Fat caliper je nejlevnější a nejjednodušší metoda jak přesně změřit procento tělesného tuku z pohodlí domova. Kalipery jsou běžně použivaná pomůcka profesionálních fitness trenérů a lékařů. Obyčejná váha nedokáže změřit o kolik podkožního tuku jste přišli či jestli máte nadváhu a jaké vaše ideální procento podkožního tuku.

S měřičem tuku TRINFIT Fat caliper dokážete snadno a rychle odhalit vaše procento tělesného tuku (tzv. podkožní řasy) a je značně levnější variantou než digitální váha.

Tělesný tuk ovlivňuje onemocnění kardiovaskulárního systému, krevního tlaku, cholesterolu, cukrovky, infarktu a některé typy rakovin. Avšak není tuk jako tuk. Ten, který obklopuje páteř, srdce a životně důležité orgány se nazývá „viscerální“ a do jisté míry je nezbytný pro fyziologické zdraví.

Vzhledem k tomu, že většina tělesného tuku se nachází těsně pod kůží, velmi praktickou a efektivní metodou měření procenta tuku je měření kožní řasy.

Metoda "skin fold" měří procento tělesného tuku tak, že nahmatáte prsty kožní řasu a pak měříte tloušťku pomocí třmenu. Výsledky následně porovnáte s grafem podle vašeho věku a pohlaví, aby se určilo procento tělesného tuku.

 

Snadné použití:

1) Změřte tělesný tuk změřením tloušťky kožní řasy

2) Stiskněte Cliperem kůži.

3) Výsledek porovnejte s grafem

Můžete měřit jakoukoli část těla, jako je stehno, pas, biceps, hrudník atd.

 

 

PROMO VIDEO

Technické informace

Dostupnost ND:
Standardní
Zajištění servisu:
Standardní

Technické informace

Napájení:
Baterie CR2032

Záznam a vyhodnocení dat

Ukládání naměřených dat:
Nemá
Přenos dat do PC, SMART:
Nemá
Počet pamětí (uživatelů):
nemá
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací