Košík
Zpět k výpisu

KETTLER ušní upínka

 • 7937-700
 • 3 roky záruka
 • 487,60 Kč
  590 Kč vč. DPH

Měření tepové frekvence se v současné době stává nezbytnou součástí tréninku. Sledováním tepové frekvence je možné docílit ideálních výsledků, individuálně pro každého jedince např. pro redukci nadváhy, zvyšování kondice, atd.
V současné době existují tři základní způsoby měření tf. Jednoduchý a poměrně nepřesný způsob měření je z tzv. handpulsů (ručních sensorů), tento princip nabízí téměř každy trenažér. Ušní upínka sníma tf přímo z ušního boltce je v porovnání s prvním způsobem poměrně přesná a nevyžaduje neustálé držení obou rukou na senssorech. Velmi přesným typem měře tf je hrudní pás, ten převádí bezdrátově data do snímače a tf snímá s přesností EKG.
Ušní úpínku lze použít pouze u trenažérů KETTLER, které nabízejí vstup pro toto či jiné měření tf. Obvykle se poznají tak, že přímo na ovládací konzoli je zdířka (jack 3,5mm).

Diskuze ke zboží KETTLER ušní upínka

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte Reklamační formulář KF.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

 • Michal K.
  10. 12. 2016
  Dobrý den. Mám ergometr GX1 a chtěl bych si pořídit měření tepové frekvence. Poraďte mi prosím co mi s tímto ergometrem bude fungovat a co byste mi doporučili. Děkuji
  • Tomáš Vrabec
   12. 12. 2016
   Dobrý den, u ergometru Kettler GX1 lze použít buďto ušní upínku, případně přesnější způsob. Tím je bezdrátové měření pomocí hrudního snímače, vhodný typ je: https://www.kettler-fitness.cz/kettler-cardio-pulse-set. Pokud má ovládací konzole integrovaný přijímač, potom stačí samostatný vysílač: https://www.kettler-fitness.cz/kettler-cardio .
 • Zuzana Konečná
  18. 10. 2015
  Dobrý den, potřebovala bych prosím poradit. Mám cyklotrenažer Racer GT 7938-200 zakoupený v roce 2006. Mám ušní měření tepové frekvence a chtěla bych zakoupit hrudní pás- set. Je to kompatibilní nebo to nebude fungovat?
  Děkuji za informaci. S pozdravem Konečná.
  • Tomáš Vrabec
   26. 10. 2015
   Dobrý den, s cyklotrenažérem KETTLER RACER GT, i když je staršího data výroby, je zcela jistě kompatibilní i vůbec nejpřesnější systém pro měření tepové frekvence, prodávaný jako Kettler Cardio pulse set.
 • Pavel Tůma
  31. 12. 2014
  Dostal jsem ušní upínku pro měření pulzů, ale nevím, jak ji mám použít. Na kterou část boltce se upíná černá větší upínka, a co s tou druhou kovovou, která je upevněna na kabelu o něco níž?
  Děkuji za radu.
  • Tomáš Vrabec
   02. 01. 2015
   Dobrý den, ušní upínka pro měření tepové frekvence je vybavena dvěma "kolíčky". Kovový slouží k upnutí na oděv (límec apod. tak aby ušní boltec nedržel celou váhu snímače a kabelu. Plastový kolíček z čidlem je potom nutné uchytit na lalok ušního boltce.
Záruka:
3 roky záruka
Katalogové číslo:
7937-700
Rozměry balení:
1x10x10 cm
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací