Košík
Zpět k výpisu

KETTLER RIVO M

 • 7643-000
 • 3 roky záruka
  Značkový servis u zákazníka
 • 8 256,20 Kč
  9 990 Kč vč. DPH
Crossový (eliptický) trenažér KETTLER RIVO M, inovovaný model řady KETTLER Advantage, je vybaven magnetickým brzdným systémem, dokonalou ergonomií všech ovládacích prvků a vysoce kvalitním kloubovým spojením. Konstrukce je navržena spíše pro osoby drobnější postavy, crosstrenažér je proto atraktivní zejména pro ženy, kterým rovněž vyhovují i jeho menší rozměry. Konstrukční prvky ze značkové oceli však rozhodně nebrání ani vyššímu zatížení při intenzivnějším tréninku, který je díky eliptickému pohybu nášlapných ploch naprosto bezpečný a zbytečně nanamáhá klouby. Crosstrenažér umožňuje posilování všech hlavních svalových partií najednou, což z něj činí osvědčený nástroj při hubnutí a získávání fyzické kondice.

Pro koho je crosstrenažér vhodný

Crossový trénink se jakožto univerzální aerobní cvičení hodí v podstatě pro všechny, kdo chtějí trénovat bez specializace na určitý styl tréninku či zaměření na konkrétní svalové partie. Z hlediska kondice a fyzické zdatnosti je crosstrenažér KETTLER RIVO M vhodný jak pro začátečníky, tak i pro aktivní sportovce drobnější postavy. Proto je zajímavý zejména pro ženy. Crossový trenažér nabízí velmi pohodlný a rozmanitý trénink, a je proto jedním z nejoblíbenějších přístrojů pro domácí fitness.

Speciální funkce crosstrenažéru KETTLER RIVO M

 • Stabilní konstrukce ze značkové oceli. Ocelový rám umožňuje zatížení 110 kg, díky výškovému vyrovnání nerovností podlahy je konstrukce velmi stabilní. Pevná kolečka zajišťují pohodlnou manipulaci a snadné přesouvání po místnosti.
 • Vysoce kvalitní kloubové spoje. Veškerá kloubová spojení a středová složení jsou osazena kvalitními průmyslovými ložisky SKF, která zajišťují dlouhou životnost crosstrenažéru.

Další parametry crosstrenažéru KETTLER RIVO M

 • Tréninkový počítač. Přehledný LCD displej se 7 permanentně zobrazovanými funkcemi měří čas, rychlost, tréninkovou vzdálenost (včetně celkového počtu ujetých km), puls, frekvenci šlapání a spotřebu energie. Optická i akustická signalizace při překročení horní hranice pulsu spolu se zobrazením procentuálního údaje. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu včetně stanovení kondiční známky 1-6. Programy Count-up/Count-down.
 • Odstup nášlapných ploch 19 cm.
 • Foliovaný displej a klávesnice počítače. Ochrana zařízení před agresivním potem.
 • Magnetický brzdný systém s tichým chodem. Plynulá regulace brzdného odporu závisle na otáčkách. Údaj o zátěži v rozmezí 1-10 stupňů se zobrazuje na číselníku nad ovladačem zátěže.
 • Tichý převodový systém. Kloubová spojení jsou osazena průmyslovými ložisky, energie vynaložená na šlapání se převádí do setrvačníku pomocí plochého průmyslového řemene s podélným drážkováním. Setrvačník o hmotnosti 12 kg je kalibrován proti kmitu, poměr otáček střed/setrvačník je 1:11.
 • Vybavení trenažéru. Ergonomicky tvarované kyvné páky pro trénink horní části těla, dodatečné držadlo uprostřed s dlaňovými senzory pro snímání pulsu a intenzivní trénink dolní části těla, nastavitelné protiskluzové nášlapné plochy, kolečka pro manipulaci (umístěná vpředu), mechanismus vyrovnávání nerovností podlahy (vzadu).
 • Elektronické měření pulsu. Prostřednictvím dlaňových senzorů (oboje součástí), ušní upínkou nebo bezdrátovým Cardio Puls Setem, který měří s přesností EKG (oboje jako volitelné příslušenství).
 • Napájení trenažéru. Tužkové baterie (2 × AA - 1,5 V).
 • Minimální nároky na prostor. Rozměry po sestavení (d × š × v): 130 × 64 × 160 cm.
 • Hmotnost stroje - 53 kg

Trénink na crosstrenažéru - posilované partie a vliv na zdraví

 • horní polovina těla: hrudník, ramena, záda, paže
 • dolní polovina těla: hýždě, stehna, lýtka

Tréninkem na crossovém trenažéru se s výjimkou břicha procvičují všechny svalové skupiny, a to příjemným nenásilným způsobem, při kterém nejsou zatěžována kolena (jsou eliminovány takzvané mrtvé body). Díky eliptickému pohybu nášlapných ploch umožňuje crosstrenažér KETTLER RIVO M komplexní a velmi účinné posilování srdečního oběhu a všech svalových skupin bez zvýšené zátěže kloubů, čímž se trénink stává vhodným i pro osoby s kloubními problémy. Cvičení na eliptickém trenažéru je rovněž výborným nástrojem na spalování tuků a budování svalové hmoty.

Použité technologie

 • magnetický brzdný systém
 • dlaňové senzory pro měření tepu
 • výkyvná ložiska SKF

Servis a záruky

Crosstrenažér KETTLER RIVO M, navržený v Německu ve spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmundu a Heart-Clinic v Bad Oeyhausenu, je zárukou spolehlivého provozu a kvality provedení všech součástí trenažéru. Na veškerý fitness sortiment KETTLER garantujeme nadstandardní záruční lhůtu 36 měsíců, po kterou provádíme servis bezplatně přímo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu mají své unikátní identifikační číslo (viz montážní návod) a výrobce garantuje dostupnost všech náhradních dílů ještě 10 let po ukončení výroby daného produktu. Servis zajišťujeme samozřejmě také po uplynutí záruční doby. Nadstandardními zárukami a prvotřídním záručním i pozáručním servisem vám chce KETTLER trvale zajistit plnohodnotný a bezstarostný trénink.

 

Kvalita značky KETTLER

 • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 • DIN EN 957-1/9, třída HB
 • testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV
 • ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS

Doporučujeme dokoupit

Podložka PREMIUM 140 x 80 cm

Podložka PREMIUM 140 x 80 cm
 • Podložka pod trenažéry účinně chrání vaši podlahu, tlumí vibrace a snižuje hluk. Je z kvalitního, protiskluzového materiálu.

KETTLER Cardio-pulse-set

KETTLER Cardio-pulse-set
 • set pro přesné měření tepové frekvence k vybraným trenažerům KETTLER
 • obsahuje hrudní pás a přijímač
 • měří s přesností EKG

Diskuze ke zboží KETTLER RIVO M

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte Reklamační formulář KF.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

 • Petra
  09. 01. 2017
  Dobrý den, při výšce 173 cm mohu tento výrobek používat? Jak se liší délka kroku nebo spíše jak poznám, zda mi stačí 30 cm nebo 38cm?děkuji za odpověď. Petra
  • Administrátor
   09. 01. 2017
   Dobrý den, crossový trenažér KETTLER RIVO M na vaši postavu vyhovuje, stejně jako stroje s krokem delším, okolo 40 cm (např. KETTLER RIVO P BLACK) pokud bude mít rozumnou výšku kroku a vzdálenost nášlapů. Na stroji s delším krokem je větší rozsah pohybu.
 • Jana
  19. 10. 2016
  Dobrý večer, zvažuji pořízení trenažeru KETTLER RIVO M nebo trenažér KETTLER CROSS P. Můžu poporosit o názor, který bude pro mě vhodnější ? Měřím 170 cm, váha 68 kg. Jsem sportovně založená a chtěla bych si ho pořídit na spalování tuků.

  Děkuji, Jana
  • Administrátor
   20. 10. 2016
   Dobrý den, pokužitelné jsou na vás oba modely, eliptický trenažér KETTLER RIVO M je ale jednoznačně lepší a to jak mechanicky, tak komfortem šlapání. Je to stroj vyšší produktové řady jehož rám je z jiných profilů (lichoběžníkové s vyšší pevností), má už podsvětlený počítač (praktické v zimě kdy je brzo tma) a z hlediska ergonomie má menší roztečí nášlapů zaručující přirozenější postoj.
 • Adela
  10. 10. 2016
  Dobrý den, ráda bych vás poprosila o radu, jaký z vašich trenažérů by byl pro mne nejvhodnější. Využívala bych přibližně 4 krát týdně. Měřím 172 cm a vážím 68 kg. Děkuji za odpověď.
  • Administrátor
   11. 10. 2016
   Dobrý den, pokud chcete stroj v této relaci, je KETTLER RIVO M dobrá volba jak po stránce mechanické, tak ergonomie, mohu ho jen doporučit. Ze strojů nepatrně dražších bych zvážil eliptický trenažér FORMERFIT VG25, nebo KETTLER VITO M FUN. Samozřejmě naprosto ideální ergonomii mají elipticaly se setrvačníkem vpředu jako je např. PROFORM 420E, KETTLER SKYLON 2, TUNTURI C25, apod. jejich ceny jsou ale vyšší.
 • Veronika
  06. 07. 2016
  Dobry den chci se zeptat který Eliptical by pro mne byl vhodny pokud chci zacit pravidelne cvicit a zhazovat hlavne ulozeny tuk merim 163cm vazim 106kg a popřípadě jak často by se vtomto pripade mnelo cvicit,popripade aby na nem mohl cvicit muj pritel s vyskou 186cm a vazi 98kg předem moc dekuji.
  • Tomáš Vrabec
   07. 07. 2016
   Dobrý den, pro vaší tělesnou výšku 163cm, je možné trenažér Kettler Rivo M doporučit. Obdobné trenažéry s délkou kroku zhruba 30cm, jsou vhodné pro osoby nepřevyšující 165cm, vyšší osoby se již většinou přiklání ke strojům s délkou kroku zhruba 40cm. Pro potřeby efektivního kalorického výdeje je nutné přesné měření tepové frekvence, proto se ke stroji jako dárek nabízí Cardio set. Stroj sám má potom v nabídce režim, který zvukově oznámí překročení max. hodnoty tepu. Pro výpočet optimální tepové frekvence pro spalování se používá rovnice (220-věk) x 0,65 . V této zóně je však nutné bez přestání cvičit minimálně 45 minut.
 • Martina
  14. 03. 2016
  Dobry den, mam tenhle trenazer. Muze na nem cvicit i moje matka 170cm a 105 kilo? Snazi se zhubnout, tak zda je to pro ni vhodne? Dekuji!
  • Administrátor
   15. 03. 2016
   Dobrý den, nějakou dobu to crossový trenažér KETTLER RIVO M určitě vydrží, váhy přes 100 kg jsou ale na hranici možností stroje a z hlediska dlouhodobé životnosti bych to nedoporučil.
 • Petra N.
  17. 04. 2015
  Dobrý den, ráda bych se zeptala na doporučení vhodného trenažéru pro domácí využití 3-4 týdně. Výška/váha - 167cm/52kg. Zároveň v případě, pokud by chtěl využít i manžel? Cca 180cm/90kg? Hledám kvalitní stroj za rozumnou cenu, který vydrží, při smontování drží a nikde není vůle. Bohužel mám špatné zkušenosti z levnějších výrobků. Děkuji.
  • Administrátor
   20. 04. 2015
   Dobrý den, na vás je KETTLER RIVO M bez problému, pokud má ale a stroji současně šlapat i člověk 180 cm, bylo by třeba vybírat ze strojů s universálním delším krokem okolo 40 cm. To má jako nejlevnější KETTLER CROSS P, vhodnější by ale s ohledem na vaši drobnou postavu byl KETTLE RIVO P. Pro náročnější zákazníky bych ale doporučil spíše stroje vyšší, německé řady HKS, konkrétně modely KETTLER UNIX M, či programovatelný UNIX P.
 • Ivana Stuchlíková
  27. 03. 2015
  Prosím o radu, zda je vhodné koupit eliptical RIVO M pro 11let starou vnučku. Měří asi 153 cm, váží asi 38 kg.Moc by si ho přála k narozeninám, ale bojím se, aby si neublížila jednostranným cvičením. Další variantou by byl běžecký pás.Poraďte prosím co je pro ni vhodnější. Sportuje již několik let.Chodí na aerobic, bruslí a dobře lyžuje, kolo je pro ni samozřejmostí.Přeci mám obavy, aby si cvičením na elipticalu neublížila. Děkuji za odpověď. Ivana
  • Administrátor
   27. 03. 2015
   Dobrý den, eliptický trenažér KETTLER RIVO M je na drobnější osoby cíleně konstruovaný a má dobrou ergonomii, šlapání na něm tedy určitě nemůže ublížit. Na druhou stranu běh je samozřejmě naprosto přirozená aktivita a pokud není problém s o něco vyšší hlučností a cenou běžeckého pásu, určitě bych jej v případě mladistvých sportovců upřednostnil. Pokud se ale má na pásu dobře běhat musí mít rozumně širokou běžeckou plochu, doporučil bych minimálně 40 cm a druhá věc je kvalita mechaniky, protože běžecký pás za 10 000 Kč jakékoli značky nebude za moc stát. Nejlevnější model který bych zvažoval je ESPRIT ST70, za optimální na daný účel bych považoval běhátka okolo 20 000 Kč, např. FORMERFIT 1101, KETTLER SPRINTER 1, nebo TUNTURI RUN GO 10.
 • dagmar m.
  16. 02. 2015
  dobry vecer,

  mam v planu zakoupit kettler rivo m, vsechny jeho atributy jsou pro mne optimalni, chci se ovsem zeptat na moznost splatek.
  je mozne pristroj splacet v mesicnich intervalech...
  dekuji predem za odpoved.
  • Administrátor
   17. 02. 2015
   Dobrý den, na tomto značkovém eshopu na splátky KETTLER RIVO M koupit nelze, musela by jste crossový trenažér koupit na našeho hlavním webu www.fitham.cz, tam splátkový prodej máme.
 • Magda Hrušková
  03. 01. 2015
  Dobrý den,
  můžete mi, prosím, poradit, který crossový trenažér by byl vhodný pro cvičení mě a mých dcer, výška 160 a 170 cm, váha do 50 kg, 60 kg a 70 kg, na co bych se měla zaměřit při výběru trenažéru, na jaké parametry? Na posílení kondice je lepší crossový trenažér nebo běžící pás, co více doporučujete?
  Děkuji za radu a přeji krásný nový rok.
  Magda Hrušková
  • Administrátor
   06. 01. 2015
   Dobrý den, důležitá na drobnější postavy je co možná nejmenší vzdálenost nášlapů a optimální ergonomie rámu. Crossový trenažér KETTLER RIVO M je na uvedený účel optimální. Co se týče porovnání běžeckého pásu a crossového trenažéru, jde spíše o to, co je bude více bavit jako pohyb, zvýšení kondice lze dosáhnout na obojím, o něco náročnější je běžecký pás, crossový trenažér je zase šetrnější na klouby.
 • Hana
  24. 10. 2014
  Rozhoduji se mezi přístroji KETTLER RIVO M a KETTLER RIVO P. Výška 160 cm, hmotnost 90 kg. RIVO P je zřejmě kvalitnější, ale obávám se, že může být délka kroku pro mou postavu příliš velká. Prosím o informaci, jak dlouhý krok je pro výšku 160 cm přiměřený.
  • Tomáš Vrabec
   27. 10. 2014
   Dobrý den, žádný výrobce přímo nespecifikuje optimální rozsah tělesné výšky ke svým strojům. Naše zkušenosti pramení především z našeho showroomu, kde desítky lidí stroje denně zkouší. Obecně se jako hranice vhodná pro užívání crossových trenažérů s krátkým krokem (zhruba 30 cm) doporučuje výška okolo 160 cm. Pravda je taková, že záleží spíše na poměru délky a výšky kroku, což dokazují i stroje se setrvačníkem vpředu které mají krok dokonce 50 cm a přesto na nich pohodlně šlapou i menší osoby. Na vaši postavu tedy můžete tedy použít jak Kettler Rivo M, tak i Rivo P. Kvalitou jsou oba stroje na stejné úrovni, Rivo P je masivnější, rámově větší, má delší krok a jiný způsob ovládání (nabízí elektronické ovládání včetně možnosti využití automatických režimů).
 • michal
  21. 07. 2014
  Dobrý den.Koupil jsem kettler rivo m,jak použít posun nášlapu.Měřím 168cm váha 80kg. Děkuji. Michal
  • Administrátor
   21. 07. 2014
   Dobrý den, eliptický trenažér KETTLER RIVO M má posun nášlapů v rozsahu asi 10 cm si každý nastaví jak mu vyhovuje, aby poloha vůči rukojetím byla co nejpřirozenější, není na to žádné obecné pravidlo.
 • Nikola
  13. 04. 2014
  Dobrý den, Chodím na cross training 2 krát týdně a tak bych si chtěla trenažér pořídit domů. Co by jste mi doporučil při cvičení minimálně 5 krát za týden a při mé výšce 165cm a váze cca 53 kg. Rozmýšlela jsem nad Kettler Rivo M a nebo nad FORMERFIT VG25. A dále bych se chtěla optat zda lze nastavit výšku řídítek. Děkuji za odpovědi
  • Administrátor
   14. 04. 2014
   Dobrý den, oba dotazované stroje jsou na vaši postavu vhodné, na obou se vám bude dobře šlapat a jsou kvalitně provedené, při přímém dotazu bych na vaši postavu doporučil právě tyto dva. Rozdíly jsou minimální, KETTLER je o neco lépe zpracovaný a má ložiska i v kloubních spojích (FORMERFIT má pouzdra, při vaší váze ale i ta vydrží 10 let a pak se dají za pár korun koupit nová, FORMERFIT VG25 má zase výhodu delšího kroku, šlapání na něm tedy bude bližší strojům v posilovně.
 • Petra
  25. 02. 2014
  Zdravím, prosím Vás pěkně kolik váží celkově stroj Kettler Rivo M? děkuji, přeju příjemný zbytek večera
  • Administrátor
   26. 02. 2014
   Dobrý den, crossový trenažér KETTLER RIVO M váží včetně kartonu 55 kg, vlastní stroj tedy bude mít cca 52 kg.
 • Renata
  12. 02. 2014
  Dobrý den, je tepová frekvence u cross trenažerů měřena i na pohyblivých madlech, nebo pouze na madle, které je u displeje připevněné nastálo? Na pohyblivých nevidím žádné snímače. Děkuji
  • Administrátor
   12. 02. 2014
   Dobrý den, dotykové senzory slouží jen pro občasné přeměření tepu (člověk by ani nevydržel je pevně držet celý trénink), jsou tedy u strojů všech značek umístěny jen na pevných rukojetích. Pro měření tepu během celého tréninku bych určitě doporučil hrudní pás (KETTLER Cardio Pulse Set), který je přesnější a hlavně komfortnější.
 • Martina
  10. 01. 2014
  Dobrý den, je v ceně i montáž?

  Děkuji, Gaždová
  • Kettler-fitness.cz
   10. 01. 2014
   Dobrý den, montáž zdarma vám v případě KETTLER RIVO M můžeme nabídnout namísto nabízeného dárku, pokud by jste to chtěla využít, stačí váš požadavek uvést do poznámky v objednávce.
 • líbalová dagmar
  04. 01. 2014
  Dobrý den, dostala jsem již starší orbitrek keller runner XTV, nemám návod ke spuštění, nemohli byste mi pomoci?
  • Kettler-fitness.cz
   04. 01. 2014
   Dobrý den, poprosím o bližší specifikaci uvedeného stroje. Uvedený název nám nic neříká. Můžete prosím poslat foto stroje, případně seriové číslo / katalogové označení ze štítku na stroji. To celé na email: expedice@fitham.cz
 • Piteráková Zuzana
  24. 11. 2013
  Dobrý den, máme zájem v přítelem koupit eliptický trenažer. Já měřím 155 cm, váha 50 kg, přítel měří 178 cm, váha 86 kg. chtěli bychom na něm jezdit tak 5x týdně. Rozhodujeme se mezi kettler rivo M a kettler rivo P. Přítele láká Rivo P vzhledem k tomu, že lze na něm navolit různé programy (tratě) a obává se, že Rivo M je pro něj malý a je zde pouze manuální ovládání zátěže. Vzhledem k mé drobné postavě si myslím, že je pro mne ale lepší Kettler rivo M, a rivo P je pro me příliš velký. Akceptujeme cenu do max. 15 tisíc. děkuji za odpověï
  • Kettler-fitness.cz
   24. 11. 2013
   Dobrý den, Kettler Rivo M je skutečně malý stroj vhodný pro max. 165 cm. Tuto informaci nebo doporučení nelze oficiálně nikde dohledat, takové zkušenosti však máme přímo z prodejny, kde se stroje testují. Rivo P již nabízí delší krok(40cm) vhodný pro vyšší osoby, otázkou je zda by pro vás nebyl právě profil kroku příliš velký. Zde je nutné vyzkoušet vetší počet strojů, doporučuji s menším rozchodem pedálů např. Formerfit VG25. Pokud by jste měla promárně používat stroj vy, potom je Rivo M plně dostačující. Zaručenou aAlternativou pro oba je Kettler Vito M, kompaktní stroj s krokem 40cm, malou konstrukcí pro tělesnou výšku max. do 180 cm. Jedná se o stroj s manuálním ovládáním, je však vyráběn v SNR (nejlevnější model z evropy), mechanicky na vysoké úrovni.
 • Malínská Jana
  14. 08. 2013
  Dobrý den, chtěla bych si koupit KETTLER RIVO M . Chci zeptat, zda místo, kde jsou uchyceny šlapadla je na šroubu nebo jsou tam ložiska? Bratr měl podobný stroj(jiný výrobce) a ten šrou se mu několikrát zlomil. Já chci cvičit denně cca 60 min. Dále je v ceně i montáž stroje? Nevím, zda bych byla schopna přístroj správně sestavit. Děkuji
  • Kettler-fitness.cz
   14. 08. 2013
   Dobrý den, Kettler Rivo M je jeden z nejlevnějších strojů, který má každou rotační část uloženou v ložizcích, z hlediska mechaniky je tedy na vysoké úrovni, u levněších strojů se do kloubů usazují plastové nebo kovové pouzdra, životnost je zde nižší. Rivo M poskytuje krok o délce 30 cm, je tak vhodný spíše pro osoby s nižší tělesnou výškou, optimálně do 170 cm. Montáž u tohoto stroje standartně neprovádíme, lze jí však provést cena je 900,-Kč, případně je tuto částku ponížit o cenu dárku ke stroji, pokud se ho zákazník vzdá, doplatek je potom minimální. Dodání včetně montáže trvá zhruba týden.
 • Kristina Žídková
  27. 03. 2013
  Dobrý den,

  chtěla bych si koupit trenažér značky Kettler, ale ještě nejsem rozhodnuta jaký, proto doufám, že mi dobře poradíte. Měřím 168cm a nyní vážím 69kg. Chtěla bych cvičit min. 5 dní v týdnu. Takže chci, aby stroj vydržel, chtěla jsem původně stroj do 11 tis, ale pak jsem koukala i na Rivo P.. Ale už mi přijde hrozně drahý.

  Moc děkuji za radu!
  • Kettler-fitness.cz
   27. 03. 2013
   Dobrý den, na vaši postavu vyhoví i crossový trenažér KETTLER RIVO M, mechanicky je výborný a bude se vám na něm šlapat dobře. Vyšší model KETTLER RIVO P nabídne proti němu o něco delší krok, elektronickou regulaci s programy a o něco masivnější rámocvou konstrukci.
 • eva K.
  17. 03. 2013
  Dobrý den, pořídila jsem si od vás tento eliptical a jako laik bych se ještě ráda zeptala:-)
  Je potřeba dokupovat sporttester nebo je na displeji zobrazován tep?jde mi hlavně o spalování a redukci váhy.začala jsem s cvičenim ráno a večer po 30 min a jedu cca 7 km v hodině, je to vůbec k něčemu nebo musím makat více pro to, abych co nejrychleji shodila těhotenská kila:-)?moc díky za odpověï.
  • Kettler-fitness.cz
   17. 03. 2013
   Dobrý den, pro maximální využití tuků jako zdroje energie při cvičení je třeba se pohybovat v optimální zóně tepu 55-65% tepového maxima. Podrobnější informace k tomu najdete i k návodu ke stroji KETTLER RIVO M. Tep je na displeji stroje zobrazen, otázkou je spíše způsob měření tepu buï ručními snímači, nebo hrudním pásem (ten je třeba v případě zájmu ke stroji dokoupit).
 • Suchánek Petr
  02. 03. 2013
  Dobrý den,
  hledám crossový trenažér zhruba do 10 tisíc kč. Budu ho využívat asi třikrát až čtyřikrát týdně. vážím 60 kg a měřím 170 cm. s běháním na takovém typu stroje mám zkušenost, ale s o dost dražším. Bude toto k něčemu?
  Předem děkuji za odpověï.
  • Kettler-fitness.cz
   02. 03. 2013
   Dobrý den, samozřejmě jakýkoli pohyb má vždy význam a KETTLER RIVO M je už stroj s menší vzdáleností šlapek od sebe, bude se vám na něm s vaší postavou šlapat dobře, pokud by jste chtěla větší rozsah pohybu, musela by jste zvolit KETTLER RIVO P NEW, nebo KETTLER VITO M.
   Záleží samozeřjmě na vašich nárocích, pokud jste zvyklá na stroje ve fitcentru za stovky tisíc, mají většinou delší krok okolo 50-60cm, podobný krok by vám z domácích modelů nabídly až stroje se setrvačníkem vpředu v cenách okolo 30 000,- např. KETTLER ELYX 3.
 • Moravcová Petra
  02. 02. 2013
  Dobrý den, měřím 162cm, vážím 89kg, už delší dobu používám pro intezivní domácí tréning crossový trenažér. Cvičím 4-5krát týdně hodinu. Můj předchozí crossový trenažér tuto zátěž po dvou-měsíčním užívání nevydržel ( i přes jeho dobré recenze). Zvažuji tedy investici do kvalitnějšího trenažéru značky Kettler do 12 tis. i s montáží, který by takový tréning vydržel. Je tento model Kettler Rivo M vhodný? Děkuji za odpověd a jsem s pozdravem.
  • Kettler-fitness.cz
   02. 02. 2013
   Dobrý den, crossový trenažér KETTLER RIVO M je své ceně bezpochyby nejlépe provedený model, má poměrně masivní rám (viz hmotnost stroje 50kg), je kompletně na ložiscích a kvalitně zpracovaný. Pokud tedy chcete stroj za podobné peníze, je to dobrá volba. Přesto je tato kategorie strojů okolo 10-12 000,- bez ohledu na značku určená pro ryze kondiční domácí cvičení a intenzivní zátěž 5x týdně hodinu je v případě 90kg člověka už na tyto stroje poměrně dost. Pokud bych mohl výš s cenou, zvážil bych model KETTLER VITO M z vyšší řady KETTLER HKS, který má o 10kg více materiálu, kyvně uložené šlapky atd., případně pro náročnější zákazníky modely UNIX M (P), či ELYX 3.
 • Petra Košálová
  16. 01. 2013
  Dobrý den,plánuji nákup Kettler Rivo M,měřím 172 cm a vážím 62 kg,pro denní využití pouze pro mne,bude tento dostačující? Předem děkuji za informaci
  • Kettler-fitness.cz
   16. 01. 2013
   Dobrý den, jako cenově dostupná varianta stroje je pro uvedený účel a postavu KETTLER RIVO M mechanicky i ergonomií použitelný.
 • Zicha Milan
  12. 01. 2013
  Dobrý den. Chci koupit crossový trenažér pro domácí cvičení na zhubnutí pro mne a mojí manželku. Vážím 95 kg a měřím 170 cm, moje manželka váží 72 kg a měří 160 cm. Můžete mi doporučit trenažér Kettler do 12 tis. Kč.
  • Kettler-fitness.cz
   12. 01. 2013
   Dobrý den, v uvedené ceně bych zvolil určitě crossový trenažér KETTLER RIVO M, který má na drobnější postavy vyhovující ergonomii (malá vzdálenost šlapek, velikost rámu ...). Na pravidelné šlapání 100kg chlapa je ale tato kategorie strojů bez ohledu na značku na hranici. Na vaši váhu by měl být stroj s masivnějším rámem, což poznáte podle celkové hmotnosti stroje min. 60kg, což splňuje až KETTLER VITO M. Osobně bych tedy doporučil ten, je to už stroj z vyšší řady KETTLER HKS, na postavy do cca 175cm cíleně konstruovaný.
 • Nováková Lucie
  06. 01. 2013
  Dobrý den,ráda bych si pořídila crossový trenažér pro domácí cvičení na zhubnutí denně tak 45min váha 85kg měřím 168cm,který by jste mi doporučily cena tak do 12tis. děkuji za odpověï
  • Kettler-fitness.cz
   06. 01. 2013
   Dobrý den, v uvedené ceně jednoznačně KETTLER RIVO M, mechanicky i komfortem nemá v této ceně kokurenci.
 • Suchá Alena
  02. 01. 2013
  Dobrý den,
  ráda bych si pořídila crossový trenažér Kettler pro domácí cvičení. Převážně na něm budu cvičit já, min. obden, 173cm/58kg, ale jednou týdně i můj manžel 175cm/80 kg. Prosím o doporučení vhodného přístroje, v max. poř. ceně 13 000 Kč. Děkuji moc. S pozdravem.
  • Kettler-fitness.cz
   02. 01. 2013
   Dobrý den, na výšky okolo 175cm bych doporučil stroj s delším krokem okolo 40cm, ideálně KETTLER RIVO P, který má výbornou ergonomii, je ale o 1 000,- Kč nad vaším limitem. Pokud bych se měl pohybovat okolo 10-13 000,- pak určitě FORMERFIT VG25.
 • Krejsová A.
  30. 12. 2012
  Dobrý den,
  uvažuji o Crossovém trenažéru zn. Kettler, ale dost tápu ve výběru. Měřím 174 cm a vážím 70 kg, chtěla bych na něm cvičit tak 4-5 x týdně a cenový strop max. do 11.000,-Kč. Případně, aby na něm mohl svičit i manžel 180 cm a 75 kg. Děkuji za Vaši radu.
  • Kettler-fitness.cz
   30. 12. 2012
   Dobrý den, na výšky okolo 175-180cm je třeba zvolit crossový trenažér s delším krokem, v uvedené ceně tedy jednoznačně KETTLER VERSO 309 (je nyní v akci za 11 990,-), nebo lépe KETTLER RIVO P.
 • Michaela Hájková
  16. 10. 2012
  Dobrý den,
  chtěla bych si koupit eliptical na domácí cvičení při mé výšce 174 cm, 58 kg, na zhubnutí a posílení hlavně dolních partií. Pořád váhám mezi Verso 109 a Rivo M. Je v nich nějaký zásadní rozdíl a jaký?? Rozdíl vidím v ceně 2000 Kč.
  Děkuji M.H.
  • Kettler-fitness.cz
   16. 10. 2012
   Dobrý den, crossový trenažér KETTLER RIVO M je z vyšší řady KETTLER, využívá kvalitnější komponenty, je kompletně na ložiscích (nemusí se tedy mazat) a je osazen lepším počítačem. Navíc má oproti VERSO 109 (resp. novému modelu CROS M) i lepší ergonomii a menší rozchod šlapek. Ten 2 000,- rozdíl je tedy dobrá investice.
 • Zugarová Radka
  20. 09. 2012
  Dobrý den, chtěla bych vědět jestli je tenhle stroj pro mě vhodný. Měřím 173cm a vážím 57kg. Nebo mám raději zvolit nějaký jiný? Budu ho používat pouze já a to každý den. Cena do 15 000Kč. Děkuji.
  • Kettler-fitness.cz
   20. 09. 2012
   Dobrý den, jako levnější variantu lze zvolit i KETTLER RIVO M, na Vaši postavu je použitelný, jako jeden z mála na trhu je kompletně na ložiscích a chod má tichý a plynulý. Pro náročnější zákazníky bych ale doporučil v dané ceně určitě raději KETTLER VITO M z vyšší, německé řady KETTLER. Kromě špičkové mechaniky nabídne i masivnější rám (vhodnější pro každodenní využití) a komfortnější chod s větším rozsahem pohybu (má "dospělý" krok).
 • Sýkorová Mirka
  28. 08. 2012
  Dobrý den, jsem rozhodnutá si koupit váš trenažer Ketler RIVO M 2012. Poskytujete nějaký splátkový prodej? V opačném případě budu muset prodej odložit, ale pokud by tady byla jiná možnost, budu velmi ráda. Dějuji za odpověï a příjemný den.
  • Kettler-fitness.cz
   28. 08. 2012
   Dobrý den, nákup na splátky poskytujeme prostřednictvím společnosti CETELEM ČR a.s.. Přesné podmínky naleznete v tomto odkazu: https://www.fitham.cz/nakup.php#cetelem_spl . Cena zboží včetně případného dárku, způsob dodání i řešení reklamací zůstává shodné jako při běžném nákupu.
 • Bradáčová Lenka
  15. 08. 2012
  Dobrý den, uvažuji o koupi crossového trenažeru. Z Vaší nabídky se mi líbí KETTLER RIVO M. Měřím 160cm/72kg. Myslíte, že by tento typ byl pro mě vhodný? Děkuji
  • Kettler-fitness.cz
   15. 08. 2012
   Dobrý den, ano, KETTLER RIVO M je na drobnější postavy určený, mechanicky je taky dobrý, mohu ho tedy doporučit. Jeho velkou výhodou je v této cenové kategorii vyjímečný úzký postoj šetrný ke kyčlím (pozor, týká se až modelu 2012).
 • Hana Svobodová
  14. 07. 2012
  Děkuji moc za odpověd¡!Tepovou frekvenci si hlídám a jsem po 1,5 měsících takřka bez kolísavého tepu v "mém rozmezí" od začátku do konce tréninku!Jídelníček jsem od počátku trénování také rapidně změnila,jím každé 3hodiny 5x denně vyváženou pestrou stravu + dodatečně vláknina,vitamíny a bílkovinové koktejly jedné nejmenované firmy :o),takže v tomto jsem opravdu,myslím,na dobré cestě...Zkusím dle Vaší rady trénovat trénovat tedy 1x denně na lačno,snad to i malá nějak zvládne!Děkuji mnohokrát!!!!
  • Kettler-fitness.cz
   14. 07. 2012
   Děkujeme za příspěvek a přejeme úspěšné splnění vašich cílů.
 • Hana Svobodová
  13. 07. 2012
  Dobrý den,vlastním nově KETTLER RIVO M a jsem nadmíru spokojená!Snažím shodit 15kg,ovšem s malým dítkem se dostanu k tréninku "pouze" každý druhý den max. 30.min. Stačí to na získání kondice a spalování tuků?
  • Kettler-fitness.cz
   13. 07. 2012
   Dobrý den, ideální by bylo cvičení každý den, nebo pro rychlejší efekt i 2x denně 30min (ráno / večer). Ale když to jinak nejde, doporučuji cvičit ráno nalačno kdy tělo bere právě z tukových zásob. Samozřejmostí je jistě min 5-6 deních dávek ani ne vyložoně dietní, ale nutričně vyvážené pestré stravy. Pak si tělo odvykne ukládat do tukových zásob a spotřebuje jen to co potřebuje k fungování a "ví", že za 2-3hod dostane zas. Není to nic než jednoduchá matematika :-) PS: nezapomeňte při cvičení držet ideální tepovou frekvenci - ta je pro efektivní odbourávání nejdůležitější. Jednoduchý uni vzorec: 220 mínus váš věk = 100% tepové fr. Ideální na spalování je rozsah mezi 55-65%. Příklad: 220-34=186 (efektivně spalovat budu v rozmezí 103-121 tepech/min)
 • Bartůňková Hana
  19. 06. 2012
  Dobrý den,
  chci si pořídit crossový trenažer, ale stále si nejsem jistá jaký typ by mi vyhovoval, po přečtení několika diskuzí jsem se rozhodla pro vaši značku, ale nevím jaký typ. Měřím 169cm a vážím asi 68kg, ráda by ho se mnou používala i mamka 175/80.
  Mockrát děkuji za odpověï!
  • Kettler-fitness.cz
   19. 06. 2012
   Dobrý den, jako cenově dostupnější variantu můžete zvolit KETTLER RIVO M, mechanicky je vyhovující a bude se Vám na něm dobře šlapat. Pokud Vám nevadí o něco vyšší cena, pak lepší variantou by s ohledem na výšku vaší mamky byl KETTLER VITO M, který už nabízí delší krok s větším rozsahem pophybu (ten bude příjemnější i pro Vás) a navíc i masivnější konstrukci. Je to stroj z prestižní, vyšší řady KETTLER HKS.
 • Šulcová Renata
  05. 06. 2012
  Dobrý den, uvažuji o koupi trenažeru pro dceru a manžela. Oba jsou ovšem výškově i váhově rozdílní - manžel 178cm a 99 kg a dcera 150cm a 73 kg. Můžete mi, prosím, poradit vhodný stroj? Děkuji.
  • Kettler-fitness.cz
   05. 06. 2012
   Dobrý den, KETTLER RIVO M by vyhověl na dceru, na manžela už ale ne. Ono obecně bude problém stroj na takto rozličné postavy a ještě k tomu 100kg chlapa a to bez ohledu na značku či výrobce. Důležité bude zvolit stroj s "dospělým" rámem, krokem okolo 40cm a přitom s co možná nejmenší vzdáleností šlapek od sebe s ohledem na drobnou postavu dcery. K tomu musí být stroj dostatečně masivní. Všechny uvedené požadavky splňuje jako nejlevnější až KETTLER UNIX M.
 • Pospíšilová Věra
  08. 04. 2012
  Dobrý den,
  uvažuji pro sebe o koupi crosového trenažéru. .Měřím 162 cm a vážím 58 kg. Mám problémy s bederní páteří a koleními klouby. Můžete mi, prosím, doporučit vhodný stroj? Děkuji za odpověï
  • Kettler-fitness.cz
   08. 04. 2012
   Dobrý den, s vaší drobnou postavou je třeba zvolit crossový trenažér s ne příliš vysokým krokem a co možná nejmenší vzdáleností šlapek od sebe. Neuvádíte cenovou relaci, uvedu tedy více variant. Jako relativně levnou variantu bych doporučil nový KETTLER RIVO M, ten už uvedené splňuje. Pro náročnější zákazníky pak model KETTLER VITO M z vyšší, německé řady KETTLER. Zcela ideální volbou je pak KETTLER ELYX 3, který má díky zcela jiné rámové konstrukci nejlepší ergonomii a krok velmi blízký klasické chůzi, je ale prostorově i finančně náročnější.
 • Špačková Marie
  17. 02. 2012
  Dobrý den, zvažuji koupi crossového trenažeru, ale nevím jaký tip, budu ho používat s manželem, já 164|72 manžel 180|98,předem děkuji.
  • Kettler-fitness.cz
   17. 02. 2012
   Dobrý den, na uvedené postavy bych určitě doporučil stroj s delším krokem 38cm, což má jako nejlevnější až KETTLER VERSO 309. Při pravidelném šlapání 100kg chlapa je ale u této kategorie strojů i přes uvedenou nosnost 130kg třeba počítat s možným servisem. Vhodnější by s ohledem na menší vzdálenost šlapek od sebe a masivnější rámovou konstrukci (viz i váha stroje 85kg oproti 50kg u V309) byl KETTLER UNIX M z vyšší řady KETTLER HKS. Ten nabízí špičkovou mechaniku a komfortní chod, je to stroj oceněný i řadou mezinárodních cen.
 • Rousek Jaroslav
  16. 01. 2012
  Dobrý den, měřím 176cm/93kg. Známý mi nabízí za protislužbu KETTLER CT 700E sven.Jedná se o dovoz ze zahraničí. Mohu Vás požádat o laskavost, zda-li si myslíte, že je pro mě vhodný. Děkuji.
  • Kettler-fitness.cz
   16. 01. 2012
   Dobrý den, lituji, ale není to stroj z oficiálního sortimentu KETTLERa, ale značky SVEN, která se kdysi pod hlavičkou KETTLERa v ČR prodávala (měla vyplnit segment nejlevnějších strojů). Určitě to tedy není na Vaši váhu stroj ideální, ale pokud jej dostanete, nějakou dobu určitě vydrží. Jeho parametry ani ergonomii bohužel neznám, těžko se tedy budeme vyjadřovat k jeho vhodnosti. Doporučil bych si jej fyzicky vyzkoušet.
 • Tana
  20. 11. 2011
  Dobrý den, je tento produkt podobný produktu AXOS MOTO M? Díky za odpověï.
  • Kettler-fitness.cz
   20. 11. 2011
   Dobrý den, lituji, ale Vámi dotazovaný KETTLER AXOS MOTO M je patrně marketová alternativa některého ze strojů KETTLER dovážená některým z řettězců. V katalogu ani na stránkách výrobce jej nenajdete a nemáme ho ani v servisní dokumentaci. Váš dotaz tedy zodpovědět neumíme. Každopádně ale model MOTO M není distribuován českým zastoupením KETTLERa a není na něj zajištěný servis v případě poruchy u zákazníka doma.
 • klárka
  27. 09. 2011
  Dobrý den, mám 169cm a 78kilo, špatná kolena a hypermobilní vazy, hůře vidím /potřebovala bych jednoduchý display s dobrou orientací.../, potřebuji zpevnit tělo, nejsem si jistá, zda tento typ pro mne vyhovuje, poradil byste mi, prosim??? Klár
  • Kettler-fitness.cz
   27. 09. 2011
   Dobrý den, crossový trenažér KETTLER RIVO M na Vaši postavu vyhovuje, o vhodnosti pohybu na crossovém trenažéru by ale měl rozhodnout v případě zdravotních problémů spíše lékař. Osobně bych v případě problematických kloubů a kolen doporučil crossy se setrvačníkem vpředu, plochým krokem a blíže u sebe umístěnými šlapkami, cenově jsou ty kvalitní ale zcela jinde. Nejlevnější KETTLER ELYX 3 ale stojí aktuálně 26 990,- kč (existují i levnější napodobeniny z dálného východu, ergonomicky, komfortem šlapání a kvalitou jsou ale nesrovnatelně horší).
 • N.S.
  03. 05. 2011
  Dobrý den, jsem žena, drobné postavy a vybírám si eliptical vhodný pro mě 153cm/44kg . Byl by pro mne vhodný Kettler Rivo M, nebo můžete mi doporučit nějaký vhodnější ? Děkuji.
  • Kettler-fitness.cz
   03. 05. 2011
   Dobrý den, jako levnou variantu lze crossový trenažér KETTLER RIVO M použít, vhodnější by ale vzhledem k Vaší drobné postavě byl stroj s menší roztečí šlapek. Tu má až KETTLER VITO XS, který je cíleně konstruovaný na osoby do cca 175cm.
   Pokud bych neřešil finance, pak ideální volbou na drobné postavy jsou kvalitní crossy se setrvačníkem vpředu, např. KETTLER ELYX 3. Ty jako jediné nabídnou při zachování přirozeného kroku jeho menší výšku a hlavně minimální rozteč šlapek od sebe.
Záruka:
3 roky záruka
Katalogové číslo:
7643-000
Rozměry balení:
58x45x117 cm
Dostupnost ND:
Garantovaná 5 let
Zajištění servisu:
Značkový servis u zákazníka
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací