KETTLER E 7

Zboží se již neprodává
Cena vč. DPH: 25 990 Kč
Přidat do porovnání Přidat do porovnání
 • Popis produktu
 • Technické informace

KETTLER E 7

Nový ergometr KETTLER E 7,  patří do kategorie luxusních rotopedů poprávu. Vždyť je to multifunkční trenažer s robustní konstrukcí. Ta je robustní a extrémně odolná, takže se hravě přizpůsobí osobám s různou tělesnou výškou. Sportovci, kteří mohou zařadit tento luxusní rotoped do svého tréninkového plánu mohou vážit až 150 kilogramů.

Na první pohled Vás zaujmou multifunkční řídítka, která jsou výškově nastavitelná a nabízejí hned několik možností úchopu. Z toho důvodu jsou i speciálně tvarovaná. Cíle, kterých chcete během jízdy na rotopedu dosáhnout, nastavíte pomocí přehledného a moderně podsvíceného displeje. Zároveň si můžete vybrat jeden ze 48 trénkových programů, které jsou integrované přímo v paměti rotopedu. Mezi těmito možnostmi tréninku naleznete i několik módů, které jsou řízené pulsem. Paměť počítače uchovává data hned 4 osob současně. 

Ergometr byl vyroben v Německu a tato tradice výroby Made in Germany již dlouhá léta reprezentuje špičkovou kvalitu a spolehlivost.

Pro koho je ergometr vhodný

Ergometr Kettler E 7 je ideální pro domácí trénink a uspokojí i náročné sportovce, modely tohoto fitness stroje využívají i rehabilitační centra a také se často používají k lékařským účelům. Snadnou a pohodlnou obsluhu ocení jak starší lidé, kteří se chtějí nenásilným tréninkem udržovat v kondici, tak i lidé se sníženou pohyblivostí, kteří se potřebují pozvolna rehabilitovat například po úrazu.

Speciální funkce ergometru KETTLER E 7

 • Indukční brzdný systém řízený počítačem. Kalibrovaný brzdný systém je založen na indukční cívce ovládané tréninkovým počítačem. Tréninkový počítač upravuje brzdný odpor v závislosti na aktuální kadenci. Takže si můžete být jistí, že se Vám podaří dosáhnout požadovaného výkonu. Rozsah zátěže je zadáván v rozmezí 25-400 W (v krocích po 5 W). Zátěž je nastavovaná s přesností 3 %. To garantuje originální protokol o kalibraci brzdného systému. 
 • Pulsem řízené programy umožňují podrobné nastavení cílové kardiozóny. A to dle potřeb každého sportovce v rámci tréninkového módu. Ten monitoruje a vypočítává cílové hodnoty tepu na základě věku a podle zvolené kardiozóny Fat/Fit (spalování tuků / posilování). Na základě stanovené cílové hodnoty a aktuální tepové frekvence pak inteligentní program ovlivňuje průběh tréninku dávkováním zátěže. Čímž udržuje optimální tréninkové tempo.
 • Propojení s osobním počítačem pomocí USB. Propojením s osobním počítačem můžete využít i další, specializované, programy nebo se můžete zapojit do on-line závodů. Právě tato možnost výrazně rozšiřuje možnosti tréninku.

Další parametry ergometru KETTLER E 7

 • Tréninkový počítač. Je propojený s přehledným displejem, který je navíc podsvícený. Monitor je značky SIEMENS verze VGA/LCD-Kombi. Moderní počítač měří čas, rychlost,jetou vzdálenost během tréninku a to včetně celkového počtu ujetých km. Zároveň eviduje Váš puls, frekvenci šlapání nebo spotřebu energie v závislosti na stupni zátěže a dokonce i okolní teplotu. Optická i akustická signalizace při překročení horní hranice pulsu spolu se zobrazením procentuálního údaje. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu včetně stanovení kondiční známky 1-6. Průměrné tréninkové hodnoty se zobrazují během tréninku i po jeho skončení.
 • Paměť pro ukládání osobních dat. Paměť pro osobní data 4 osob + 1 hosta. Osobní profil zahrnuje definici dat (tělesná výška, váha, datum narození), kterých se využívá pro výpočet BMI, vynaložené energie a určování kardiozón.
 • Bohatý výběr tréninkových programů. Jak už bylo řečeno, rotoped Kettler E 7 disponuje 48 programy, z toho 10 jich je s wattovým profilem, 10 uživatelsky nastavitelných wattových profilů a pulsem řízené programy (Fat/Fit/manual). K tomu všemu ještě patří 5 přednastavených pulsních profilů a 3 uživatelsky nastavitelné pulsní profily. Přičemž uživatel má možnost předvolby cílových hodnot pro čas, vzdálenost, spotřebu energie a kardiozóny (Fat/Fit/manual).
 • Foliovaný displej a klávesnice počítače slouží jako ochrana zařízení před agresivním potem.
 • Extrémně tichý převodový systém. Šlapací střed je osazen průmyslovými ložisky SKF, takže energie vynaložená na šlapání se pomocí plochého řemenu s podélným drážkováním převádí do setrvačníku. Ten váží 10 kg a je kalibrován proti kmitu, poměr otáček střed / setrvačník je 1:8.
 • Vybavení trenažéru. Tvoří také velice komfortní gelové sedlo. To je možné nastavit výškově i horizontálně. Výhodou rotopedu jsou také speciálně tvarovaná multifunkční řídítka s variabilním úchopem a výškovou nastavitelností. Výrazným plusem rotopedu je stabilní konstrukce pro maximální zatížení až 150 kg nebo samonastavovací řeménkové pedály. Kolečka pro manipulaci (umístěná vpředu), mechanismus vyrovnávání nerovností podlahy (vzadu) jsou u tohoto modelu samozřejmostí.
 • Elektronické měření pulsu. To probíhá pomocí ušní upínky, která je součástí stroje a nebo prostřednictvím hrudního pásu, který měří s přesností EKG (volitelné příslušenství).
 • Napájení trenažéru. Síťová přípojka: 230 V / 50 Hz.
 • Minimální nároky na prostor. Rozměry po sestavení (d × š × v): 115 × 54 × 125 cm.

Použité technologie

 • e-SYS
 • elektromagnetický indukční brzdný systém
 • elektronika SIEMENS
 • KETT.NET
 • přijímač signálu POLAR
 • samonastavovací řeménkové pedály
 • gelové sedlo
 • výškově nastavitelná řídítka 

Made in Germany

 • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 • DIN EN 957-1/5, třída HA, bezpečnostní volnoběh
 • testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV
 • ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS

 

 

VIDEO

 

 

 

Technické informace

Dostupnost ND:
Garantovaná 10 let
Zajištění servisu:
Značkový servis u zákazníka

Ergonomie stroje, nastavení

Konstrukce rotopedu:
Klasický rotoped
Výškové nastavení sedla:
ano
Horizontální posun sedla:
ano
Nastavení sklonu sedla:
ano
Možnost naklápění řidítek:
ano
Horizontální posun řidítek:
ne
Výškově stavitelná řidítka:
ano
Držák na lahev:
ne
Pedály:
plastové pedály s klipsnami

Měřené hodnoty, programy

Čas šlapání:
ano
Rychlost:
ano
Spálené kalorie:
ano
Ujetá vzdálenost:
ano
Výkon (W):
ano
Frekvence otáček:
ano
Tep srdce:
ano
Signalizace překročení tepu:
ano
Hodiny:
ne
Zobrazení zátěže na displeji:
ano
Tep ušní upínkou:
ano
Tep dlaňovými senzory (hand-pulse):
ne
Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz:
ano
Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth:
ne

Nosnost trenažéru, hmotnost

Nosnost trenažéru:
150 kg
Hmotnost trenažéru:
42 kg
Způsob využití H/LC/C:
Lehce komerční

Regulace zátěže, brzda

Brzdný systém:
Indukční (elektromagnet)
Regulace zátěže:
Ve wattech s možností programů
Hmotnost setrvačníku:
10 kg
Rozsah zátěže:
25 až 400 Watt

Mechanika trenažéru

Středové složení:
Převod setrvačníku:
Plochý řemen s dopínací kladkou
Volnoběh setrvačníku:
S volnoběhem
Použití dle DIN EN 957:
Třída HA

Počet programů

Počet programů celkem:
48
Programy řízené tepem HRC:
ano, 5 variací
Přednastavené profily trati:
ano, 23 variací
Uživatelsky nastavitelné programy:
ano, 20 variací
Další programy:
nemá

Ostatní funkce počítače

Typ displeje:
LCD displej podsvětlený

Rozměry stroje, manipulace, napájení

Délka trenažéru:
115 cm
Šířka trenažéru:
54 cm
Výška trenažéru:
125 cm
Transportní kolečka:
ano
Možnost složení:
ne
Vyrovnání nerovností podlahy:
ano
Napájení:
Síťová přípojka 230 V
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací