Košík
Zpět k výpisu

KETTLER DELTA XL

 • 7707-755
 • 3 roky záruka
  Značkový servis u zákazníka
 • 20 652,89 Kč
  24 990 Kč vč. DPH
Posilovací lavice KETTLER DELTA XL v provedení 2015 má už v ceně i bicepsovou opěrku, kterou bylo třeba ke strašímu modelu dokoupit samostatně. Tato posilovací sestava je předním modelem multifunkčních posilovacích lavic s prvky profesionálních jednoúčelových stanovišť. Už při prvním seznámení překvapí nabízeným výčtem tréninkových možností, a to vše bez jakékoliv náročné přestavby stanovišť. Jednotlivá stanoviště jsou vysoce variabilní a lze je různě upravovat, popřípadě doplnit dalším příslušenstvím. Přes veškerou multifunkčnost je celý koncept perfektně sladěn a nabízí prostor k plnohodnotnému tréninku. Posilovací lavice je německé výroby a tato tradice Made in Germany již dlouhá léta reprezentuje špičkovou kvalitu a spolehlivost.

Pro koho je posilovací lavice vhodná

Multifunkční lavice je vhodnou volbou především pro zkušené uživatele, kteří si dobře rozumí s činkou, ale jsou omezeni prostorovými dispozicemi. Multifunkčnost této lavice nabízí pestrou škálu tréninkových variant, z nichž si vybere opravdu každý náročnější uživatel. Vedle cviků s činkami a volně nastavitelnou zátěží umožňuje intenzivní cviky také s váhou vlastního těla. Konstrukce navíc počítá s možností drobného doplnění rozšiřujících komponent, které učiní trénink ještě mnohostrannější.

Speciální funkce posilovací lavice KETTLER DELTA XL

 • Patentovaný excentrický pojezd. Lavici je možno polohovat ve velkém rozsahu od mírně záporného úhlu až po 90 stupňů. Excentrický mechanismus pojezdu zvyšuje bezpečnost cvičení s benchovou činkou na šikmé lavici. Úměrně nastavení sklonu opěrky zad dochází k posunu celé opěrné plochy, což zajišťuje optimální pozici činkové tyče vůči tělu při všech polohách lavice.
 • Variabilita tréninkových stanovišť. Posilovací lavice je navržena tak, aby všechna tréninková stanoviště bylo možné perfektně přizpůsobit individuálním potřebám postavy a zároveň je podle potřeby upravovat. Během tréninku na konkrétní pozici se tak nemůže stát, že by při prováděném cviku překáželo jiné stanoviště. Některá stanoviště lze doplnit dalším příslušenstvím, například opěrkou na biceps (volitelné příslušenství).
 • Převodový systém se speciálním otěruvzdorným potahem. Převodový systém je tvořen pevnými ocelovými lany s excentrickým vedením průběhu, má kladky s ložiskem v dostatečném průměru.

Další parametry posilovací lavice KETTLER DELTA XL

 • Tréninková stanoviště. Butterfly s možností výškového přizpůsobení postavě, Latissimus - variace na stahování horní kladky, tlaky na prsa s benchovou činkou na variabilní lavici, předkopávání vsedě, zakopávání vleže a izolované bicepsové shyby na bicepsové opěrce (opěrka je nově v ceně stroje).
 • Centrální závaží. Jako závaží se používají činkové kotouče (volitelné příslušenství). Míru zátěže si určuje uživatel vlastní skladbou činkových kotoučů, které je možno podle potřeby přidávat či ubírat. Maximální zatížení však je 80 kg, maximální tělesná nosnost 150 kg.
 • Zatížitelnost jednotlivých stanovišť. Butterfly a Latissimus max. 80 kg, předkopávání max. 60 kg, stojan na dlouhou činku max. 150 kg.
 • Minimální nároky na prostor. Rozměry po sestavení (d × š × v): 230 × 100 × 200 cm. Lavici je možno sklopit a ušetřit tak místo. Rozměry po sklopení (d × š × v): 100 × 100 × 200 cm.

Trénink na posilovací lavici - posilované partie a vliv na zdraví

 • horní polovina těla: břicho, hrudník, ramena, záda, paže
 • dolní polovina těla: hýždě, stehna, lýtka

Trénink na multifunkční lavici dokonale procvičí všechny svalové partie. Posilovací lavice umožňuje během cvičení střídat stanoviště, kterými lavice disponuje, a ta pak vhodně doplňovat činkami podle potřeby a zvyklostí. Cvičení na multifunkční lavici je doporučováno osobám zdatnějším a poučeným, které se soustředí především na silové sporty.

Použité technologie

 • excentrické vedení lana, excentrický mechanismus pojezdu

Servis a záruky

Posilovací lavice KETTLER DELTA XL, navržená v Německu ve spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmundu a Heart-Clinic v Bad Oeyhausenu, je zárukou spolehlivého provozu a kvality provedení všech součástí posilovacího stroje. Na veškerý fitness sortiment KETTLER garantujeme nadstandardní záruční lhůtu 36 měsíců, po kterou provádíme servis bezplatně přímo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu mají své unikátní identifikační číslo (viz montážní návod) a výrobce garantuje dostupnost všech náhradních dílů ještě 10 let po ukončení výroby daného produktu. Servis zajišťujeme samozřejmě také po uplynutí záruční doby. Nadstandardními zárukami a prvotřídním záručním i pozáručním servisem vám chce KETTLER trvale zajistit plnohodnotný a bezstarostný trénink.

 

MADE in GERMANY

 • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 • DIN EN 957-2/4, třída S
 • testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV
 • ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GSVIDEO

 

Doporučujeme dokoupit

KETTLER hřídel EZ

KETTLER hřídel EZ
 • hřídel délky 1200 mm zalomená
 • průměr 30 mm
 • závitové uzávěry

Diskuze ke zboží KETTLER DELTA XL

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte Reklamační formulář KF.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

 • Milan
  24. 01. 2017
  Dobrý den
  Jaký je požadovaný průměr kotoučů závaží pro Delta XL. Děkuji
  • Administrátor
   24. 01. 2017
   Dobrý den, posilovací stroj KETTLER DELTA XL i ostatní stroje KETTLER mají nakládací trny dělané na kotouče s vrtáním 30 mm.
 • Pavel
  22. 03. 2016
  Dobry den,
  Mam lavici delta xl a chtel bych poradit, jakym prostredkem mazat vodice na kladce pro hladky chod. Dekuji
  • Administrátor
   23. 03. 2016
   Dobrý den, pojezd věže KETTLER DELTA XL stačí nastříkat kvalitním silikonovým olejem a chodí hladce. Pokud jste již pojezd mazal nějakou vazelinou apod., doporučil bych pojezdový profil řádně vyčistit a následně jen nastříkat zmíněným silikonem.
 • Zdenka
  06. 12. 2015
  Dobry den, je tato lavice vhodna na vysku 188cm?
  • Administrátor
   07. 12. 2015
   Dobrý den, na uvedenou výšku je KETTLER DELTA XL vyhovující, zmínil bych jen dva nedostatky, které ale budou vadit spíše lidem se zkušenostmi s profesionálními stroji v posilovně. Ten první je při výšce 190 cm nemožnost protažení rukou na horní kladce. Je to ale detail a 95% lidí, kteří nemají zkušenosti z posilovny to ani nepřijde a pro běžné kondiční cvičení to ničemu nevadí. Druhá věc, že tento stroj má (stejně jako 90% lavic na trhu) nešťastnou rozteč stojanů okolo 90 cm, což pro většinu lidí znamená, že musí činku na bench držet více na úzko. Optimální jsou lavice s vnitřní vzdáleností stojanů min. 105 cm.
   Osobně bych za podobné peníze koupil raději FORMERFIT 380, je to stroj jak na kondiční cvičení, tak i seriozní trénink optimální, cenově dokonce níž, rozměrově ale o něco náročnější. Mechanicky je stejně jako KETTLER dobře provedený, dáváme je i do menších klubových posiloven. UmožŇuje podstatně více cviků, má i spodní kladku a dle mého soudu je tím nejlepším, co lze okolo 20 000 Kč za rozumné peníze na seriozní cvičení koupit. Má rozteč stojanů 108 cm, což by i na vaši výšku mělo vyhovovat.
 • mira
  27. 09. 2014
  Dobrý den,kotoučové závaží je v cenně nebo je nutné si ho dokoupit a v případě, že ano kolik stojí a co je ještě nutné k provozu posilovacího stroje dokoupit? Díky za odpověď
  • Tomáš Vrabec
   29. 09. 2014
   Dobrý den, pro lavici Kettler Delta XL, ale obecně pro všechny lavice platí to, že vyobrazené závaží a hřídele slouží jako dekorace a nejsou součástí. Shodnou informaci uvádíme i v textu lavice Delta XL, K lavici je doporučeno vybrat obouruční hřídel s délkou minimálně 160 cm, tak aby se úchopová část bezpečně vešla do stojanu. V současné době jsou zvýhodněné některé činkové sady včetně kotoučů a hřídelí, např: https://www.fitham.cz/formerfit-ncs100-cinkovy-set, https://www.fitham.cz/housefit-cinkovy-set-80-kg. S ohledem na celkové možné zatížení 150 kg, jsou uvedné váhy 80-100 kg dostatečné, to odpovídá i charakteru samotné lavice, kterou lze považovat za kondiční, nelze jí však používat pro extrémní zatížení.
  • Tomáš Vrabec
   29. 09. 2014
   Dobrý den, pro lavici Kettler Delta XL, ale obecně pro všechny lavice platí to, že vyobrazené závaží a hřídele slouží jako dekorace a nejsou součástí. Shodnou informaci uvádíme i v textu lavice Delta XL, K lavici je doporučeno vybrat obouruční hřídel s délkou minimálně 160 cm, tak aby se úchopová část bezpečně vešla do stojanu. V současné době jsou zvýhodněné některé činkové sady včetně kotoučů a hřídelí, např: https://www.fitham.cz/formerfit-ncs100-cinkovy-set, https://www.fitham.cz/housefit-cinkovy-set-80-kg. S ohledem na celkové možné zatížení 150 kg, jsou uvedné váhy 80-100 kg dostatečné, to odpovídá i charakteru samotné lavice, kterou lze považovat za kondiční, nelze jí však používat pro extrémní zatížení.
 • Mirek
  27. 09. 2014
  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat na celkovou váhu tohoto posilovacího přístroje.

  Děkuji
  • Tomáš Vrabec
   29. 09. 2014
   Dobrý den, celková hmotnost posilovací lavice Kettler Delta XL je 90,5 kg, včetně obalu.
  • Tomáš Vrabec
   29. 09. 2014
   Dobrý den, váha lavice Kettler Delta XL je včetně obalu 90,5 kg.
Záruka:
3 roky záruka
Katalogové číslo:
7707-755
Rozměry balení:
40x60x150 cm
Dostupnost ND:
Garantovaná 5 let
Zajištění servisu:
Značkový servis u zákazníka
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací