Fotbalový míč na šňůře VIRTUFIT Football Trainer

Skladem
Cena vč. DPH: 290 Kč
Přidat do porovnání Přidat do porovnání
  • Popis produktu
  • Technické informace

Fotbalový míč na šňůře VIRTUFIT Football Trainer

Zlepšete své fotbalové dovednosti s VIRTUFIT Football Trainer s šňůrou, abyste mohli hrát fotbal stejně dobře oběma nohama. Budete pracovat na ovládání míče, koordinaci nohou a očí, technice přihrávky, rovnováze, rychlosti, hře s různými částmi chodidla a cvičit přechody do akce ze stoje.

Vnější část fotbalového míče je vyrobena z vysoce kvalitního polyuretanu, takže si míč zachová svou kvalitu za všech povětrnostních podmínek. Materiál je voděodolný a chrání před nečistotami. Také je pružný, což z něj činí méně náchylný k opotřebení a roztržení.

VIRTUFIT Football Trainer má nastavitelnou šňůru, takže je vhodný pro vyšší i nižší osoby. Délka šňůry je ideální, když máte míč zhruba ve výšce kotníků a lano ve výšce boků. Lano můžete namotat na rukojeť, takže nebudete mít problém s přebývající šňůrou. To také usnadňuje přepravu míče, protože se nezamotá.

Míč se může volně otáčet díky technologii otáčení o 360 stupňů. Míč o průměru 15 cm vám umožní provádět realistické pohyby, což zvyšuje svalovou paměť a dává vám větší sebevědomí při hraní fotbalu.

Technické informace

Dostupnost ND:
Standardní
Zajištění servisu:
Standardní
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací