Košík
Zpět k výpisu

FORMERFIT VG25N

 • FOR-VG25N
 • 2 roky záruka,
  značkový servis u zákazníka
  Značkový servis u zákazníka
 • 13 990 Kč
 • 9 909,09 Kč
  11 990 Kč vč. DPH a RP
  FORMERFIT VG25N je eliptický trenažér, který má pohon v zadní části stroje. Je určen pro domácí prostředí, stejně jako předchůdce model VG25 ze kterého konstrukčně vychází. Vylepšený je především design a ovládací konzole stroje.  Tento model nabízí specifické rozložení nášlapných ploch  a jejich vzdálenost od sebe je pouhých 15 cm. Samotná délka kroku je 41 cm a právě díky délce kroku (délka pedálu 37 cm), dlouhé nášlapové ploše, dobré ergonomii stroje nabízí značka FORMERFIT  v této cenové relaci výborný trenažér použitelný jak pro drobnější postavy kolem 160 cm, tak i osoby měřící 190 cm. Výborný stroj pro celou rodinu za dobrou cenu! Chod je zcela tichý a plynulý, setrvačník váží 9 kg, má magnetický brzdný systém s odporem řízeným manuálně (1-10 stupňů), střed je osazen průmyslovými ložisky, což zajišťuje dlouhou životnost, kloubní spoje jsou zapouzdřené kvalitními kluznými pouzdry, které též zaručují dlouhou životnost stroje bez nutnosti údržby. Plochý řemen zajišťující převod je v poměru 1:15. Trenažér samozřejmě disponuje transportními kolečky pro snadnější manipulaci v prostoru.
FORMERFIT VG25N má napájení na 2 tužkové baterie (2 x AA - 1,5V), měřené údaje jsou: teplota, datum, čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, otáčky, puls, který se měří protřednictvím dlaňových snímačů (hand pulse), dále vyhodnocení tělesných hodnot BMI,FAT(%) tuk, zadávání pro 4 uživatele, nastavení cílových hodnot. Následně nabízí nastavení 12-ti rychlostních programů a vlastní nastavení rychlostní křivky.
 
 • hmotnost stroje je 45 kg
 • nosnost 120 kg
 • rozměry v cm (d:š:v) 130 x 63 x 157
 • způsob použití dle DIN EN: DIN EN 957-1, -9, HB pro domácí prostředí
 • záruční doba: 2 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 
 
 

 

 

Doporučujeme dokoupit

Podložka PREMIUM 140 x 80 cm

Podložka PREMIUM 140 x 80 cm
 • Podložka pod trenažéry účinně chrání vaši podlahu, tlumí vibrace a snižuje hluk. Je z kvalitního, protiskluzového materiálu.

Diskuze ke zboží FORMERFIT VG25N

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte Reklamační formulář KF.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

Záruka:
2 roky záruka, značkový servis u zákazníka
Katalogové číslo:
FOR-VG25N
Rozměry balení:
60x38x131 cm
Dostupnost ND:
Garantovaná 10 let
Zajištění servisu:
Značkový servis u zákazníka
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací