Internet, Youtube, či virtuální trénink !

Vybrané modely běžeckých pásů (TRINFIT, FLOW FITNESS, BH FITNESS, NORDICTRACK... ) umožňují buď přímo na jejich displeji, nebo po napárování stroje s tabletem přes Bluetooth a po stažení patřičné aplikace široké možnosti individuálních tréninků, jejich ukládání, zobrazení grafů s průběhem tréninku, jízdu na GOOGLE Maps, či reálnou krajinou atd..

Možnosti a funkčnost aplikací se bohužel liší dle konkrétních značek. Jak tomu už bývá, aplikace ZDARMA bývají obvykle jednodušší, nemají tak propracovanou grafiku a poskytují jen základní funkce, na druhou stranu dokonalejší placené aplikace pak mají i možnost osobních trenérů, kteří vás během tréniinku motivují a navádí. 

Některé vyšší modely pak už mají integrovaný dotykový displej, který slouží buď jen pro trénink, nebo u vybraných značek obsahuje i možnost surfování na internetu ve standardním internetovém proghlížeči, puštění videa na Youtube, či vlastním audio, či videosouborů. 

Pokud chcete tyto pokročilé funkce využívat, doporučili bychom konzultovat konkrétní požadavek s našimi specialisty na tuto problematiku.    

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací