Košík
Zpět k výpisu

UniVET System Home

 • 2093-100
 • 2 roky záruka
 • Zboží se již neprodává
 • 3 223,14 Kč
  3 900 Kč vč. DPH

Trénujte a bavte se zároveň! Nevěříte? S programem UniVET System Home to dokážete. Zapněte počítač, posaïte se na ergometr KETTLER a užijte si "reálný" trénink v teple domova!
Software UniVET System byl vytvořen sportovci pro sportovce. Spojením schopností ergometrů KETTLER a možností sportovního software UniVET získáváte moderní prostředek pro efektivní, přitom však zábavný trénink.
Propracovaný tréninkový deník, správa osob, možnost vytvářet či jen prohlížet virtuální trasy z celého světa, podpora sporttesterů Polar, Suunto, podpora GPS a hlavně speciální tréninky pro ergometry KETTLER, to je systém UniVET!
A to není vše! Připojte se do internetu a uspořádejte závod pro své přátele. Sdílejte svůj tréninkový deník na internetu, vytvářejte virtuální trasy dostupné všem...
UniVET System navazuje na úspěšnou předchozí verzi. Zcela přepracovaný design, zkušenosti uživatelů a nové technologie jsou zárukou, že program splní požadavky i nejnáročnějších uživatelů. Podstata systému UniVET je od samého počátku stejná. Umožnit uživateli libovolné výkonnosti aktivně využít volný čas i při podmínkách nepříznivých pro trénink v přírodě. Zábavně, přitom však efektivně trénovat za použití nejmodernějších technologií a vědeckých poznatků.
Plně funkční tréninkový deník, propracovaná správa osob, možnost prohlížení virtuálních tras a hlavně možnost propojení software UniVET s ergometry KETTLER. To vše a mnohem více nabízí software UniVET System Home edition. Verze systému určená primárně pro domácí použití.
Již v základní instalaci je k dispozici 10 virtuálních tras s možností stáhnout si libovolné další trasy zdarma z portálu makni.cz a podpora internetových závodů. Navíc jsou k dispozici speciální tréninky pro ergometry - úsekový a cardio. Verze Home je omezena současným připojením pouze jednoho zařízení KETTLER k systému UniVET.
Verze obsahuje kompletní podporu pro sporttestery Polar, Suunto, libovolné GPS. Pomocí těchto zařízení lze jednoduše automatizovat každodenní, rutinní úkony jako vyplňování tréninkových fází, výpočet statistik...
Pro každou osobu založenou v systému UniVET je automaticky vytvořen osobní účet na web. portálu makni.cz. Veškerá data v tréninkovém deníku jsou pak systematicky synchronizována s portálem.

!!! POZOR balení obsahuje pouze propojovací kabel USB 2.0, jedna strana je osazena konektorem USB typ A a druhá strana konektorem USB typ B, pro připojení ke starším strojům se sériovým portem RS232 je nutné dokoupit přechodovou redukci. POPIS SOUČÁSTÍ SYSTÉMU

 • Tréninkový deník pro všechny
 • Práce s tréninkovým deníkem je maximálně příjemná. Uživatelské prostřední vychází z ověřené praxe a nabízí uživateli rychlý přístup ke všem důležitým funkcím. Deník se zobrazuje v pohledu den, týden a měsíc. Každá trén. fáze je zobrazena v deníku s příslušnou barvou dle druhu sportu. Vybraná fáze je zvýrazněná. Graf označené tréninkové fáze se zobrazuje v náhledu ve spodní části okna.
 • Podpora externích zařízení a import starších dat
 • Program podporuje již kompletní řadu Polar sportesterů, zařízení Suunto a GPS. Je možné automaticky importovat starší tréninková data ze software Polar Precision a z předchozí verze systému UniVET.
 • Simulace reálného tréninku - jízda na virtuální trase
 • Zcela novou dimenzi sportovního tréninku umožňuje systém UniVET při propojení s ergometry KETTLER. Libovolnou trasu z portálu Mákni.cz nebo trasu, kterou si sami vytvoříte, můžete trénovat třeba celou zimu! Stačí připojit ergometr k počítači, vybrat trasu a start...
 • Novinky při tréninku na ergometru
 • Pomineme-li již zmiňované zásadní vylepšení zobrazení pomocí Google Earth, jsou dalšími novinkami hlavně možnost přidání virtuálních jezdců do závodu (jezdec jedoucí dle zvoleného tréninkového záznamu na dané trase), změna systému řazení (již se řadí pouze tlačítky + a - na elektronice ergometru) a v neposlední řadě možnost internetových závodů.
 • Internetové závody
 • Závody po internetu jsou další z řady novinek v aktuální verzi systému. Program umožňuje přímo závody vyhlašovat nebo se jen do jiných internetových závodů přihlašovat. Neomezený počet lidí může závodit na jedné vybrané trase ve stejný čas na zcela odlišných místech. Aktuální informace přitom mají všichni závodníci. Pokud si nepřejete závodit, vyhlašte prostě jen společnou "vyjížïku" na dané trase v daný čas. Ostatní se mohou do internetového tréninku přihlásit také...
 • Úsekový a cardio trénink
 • Stejně jako v předchozí verzi nechybí úsekový a cardio trénink. Tyto tréninky však byly spojeny do jednoho flexibilnějšího tréninku. Každý úsek trénink může být zvl᚝ definován dle vzdálenosti, času či referenční tep. frekvence. Samozřejmostí je online analýza v podobě grafu.
 • Editor virtuálních tras
 • Editor tras systému UniVET umožňuje kompletní tvorbu tras. Trasy můžete vytvářet v editoru zcela automaticky stejně dobře jako manuálně přidávat jednotlivé body v mapě. Nechybí možnost synchronizace videa, vkládání zajímavých bodů atd. V editoru lze pracovat ve dvou základních módech - zadávání bodů pomocí Google Earth a mód výškového profilu.
 • Vytváření tras pomocí Google Earth
 • Díky mapovému systému Google Earth lze pohodlně vytvářet trasy z celého světa. Body trasy lze importovat ze záznamu GPS nebo i manuálně "naklikat". Detailní satelitní snímky země v kombinaci s 3D pohledem vytvářejí skutečně reálný dojem trasy.
 • Vytváření tras v ručním módu
 • Ručním módem je myšlena absence možnosti klikat body přímo v prostorové mapě Google. K dispozici je pouze výškový profil (import ze sporttesteru nebo .csv) nebo ani to ne. Pohodlně v pohledu na výškový profil lze upravovat, přidávat klíčové výškové body nebo nepohodlně v tabulce výškových bodů lze detailně upravovat úplně vše.
 • Synchronizované video
 • Jednou ze zásadních novinek editoru tras je možnost synchronizace libovolného videa s trasou. Jedná se o pokročilou funkci vyžadující alespoň mírně pokročilé znalosti práce s PC. Vše je však maximálně přizpůsobené tak, aby proces synchronizace byl co nejrychlejší.
 • Zajímavá místa - průvodce trasou
 • Uživatelé předchozí verze programu volali již delší dobu po možnosti vkládání fotek do profilu trasy. Nový editor již tuto funkci podporuje v plné míře. Díky možnosti vložení fotky na jakékoliv místo na trase lze vytvářet zajímavé průvodce trasou. Tato funkce může být obvzláště zajímavá pro pořadatele sportovních akcí!
 • Každou vytvořenou trasu lze odeslat na internetový portal Makni.cz. Zde se shromažïují trasy vytvářené lidmi z celého světa. Podělte se s nimi o Vaši oblíbenou vyjížïku!
 • Mákni.cz - komunitní web pro všechny
 • Systém UniVET je nově plně provázán s portálem Mákni.cz. Každý nově vytvořený uživatel je automaticky odesílán na portál, každá tréninková fáze zadaná do deníku uživatele je ukládána do centrální databáze. Uživatel tak získává nejen velmi spolehlivou formu zálohy tréninkových dat, ale i možnost porovnání s ostatními, automatizaci výměny dat s trenérem, možnost komunikace s lidmi stejného myšlení...
 • Díky portálu UniVET si lze domluvit společný trénink s lidmi, kteří trénují podobně jako Vy! Vyhledejte si uživatele, kteří trénují podobný počet hodin měsíčně, mají najeto stejně jako Vy nebo jsou prostě jen ze stejného města!
 • Na portálu Mákni.cz jsou shromažïovány všechny vytvořené trasy od uživatelů UniVETu z celého světa. Díky podpoře GPS a sporttesterů je vytvoření trasy a její odeslání na internet extremně jednoduché. Navíc! Každý si může trasu zdarma stáhnout do svého počítače a to včetně synchronizovaného videa, pokud je připojeno!
 • Na konci každého týdne se zpracovávají s nashromážděných dat statistiky, sestavují se veřejné žebříčky. Staňte se třeba právě Vy "borcem týdne."
 • Minimální konfigurace PC: Procesor Pentium IV 1,6GHz, 512 MB RAM, 150 MB HDD, rozlišení 1024x768, DVD-ROM, Windows 2000/XP/Vista/7
 • V ceně je kompletní licence softwaru na 2 roky, tu lze prodloužit, přičemž ceny jsou pro další období poníženy o cca. 1/5.

Doporučujeme dokoupit

Redukce USB - RS232

Redukce USB - RS232
 • kabel redukční USB (A) na RS232

Diskuze ke zboží UniVET System Home

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte Reklamační formulář KF.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

 • Katy
  02. 02. 2017
  Dobrý den, chci se zeptat zda Univet system Home nebo World tours 2.0 lze využit u trenažéru Kettler RIVO P. Děkuji
  • Tomáš Vrabec
   02. 02. 2017
   Dobrý den, oba softwary jsou vhodné pouze pro vybrané ergometry značky Kettler. Ergometry mají indukční brzdový systém, zatímco Kettler Rivo P má brzdu magnetickou. Bohužel software v tomto případě nelze použít.
 • michal
  13. 11. 2014
  Dobrý den, je tento produkt možní použít na
  Ergometr KETTLER E 1 a pokud ano, co je krom samotného SW dokoupit?

  Ještě bych se zeptal, zda je cesta na projektoru/LCD zobrazovaná z pozice pozorovatele (google street) a ne jen situčně

  Děkuji MK
  • Tomáš Vrabec
   14. 11. 2014
   Dobrý den, ergometr Kettler E1 je vybaven konektorem RS232, k připojení je nutná redukce, tu nabízíme za 289,-Kč ...https://www.fitham.cz/redukce-usb-rs232 . Součástí softwaru je kabel USB typ a s přechodem na USB typ B, instalační CD ROM. Při výběru režimu tratě, je v některých případech přiloženo video, u některých je pouze náhled do mapy, řičemž je viditelná pozice na této mapě, v dalším okně je pouze výškový a vzdálenostní průřez trasi, také s polohou, další okno vykazuje numerické hodnotyjako je rychlost, vzdálenost , tepová frekvence, .... případně je zde ještě okno s videem. Každopádně street wiew není aktivní.
 • Míla
  17. 09. 2014
  Dobrý den,
  vlastním starší typ cyklotrenažeru Kettler Ergoracer (typ 07988-066) a chtěl bych se informovat, zda Vámi nabízený software je Univet System Home je s ním kompatibilní.
  Současně bych se chtěl informovat, zda nemáte k dispozici nějakou zjednodušenou tabulku srovnání / rozdílů mezi Home a Proffesional verzí.
  Dále bych se chtěl zeptat, jak vychází verze "Home" ve srovníní se softwarem Ergo Konzept a zda je jeho první varianta (Ergo Konzept 1) funkční i na současných počítačích (nedávno jsem ji od někoho dostal, ale nepodařilo se mi ji zprovoznit).
  Děkuji.
  Míla
  • Tomáš Vrabec
   17. 09. 2014
   Dobrý den, ergometr Kettler Ergorace s katalogovým označením 7988-066 se nám nepodařilo dohledat, v seznamu výrobce figuruje pouze 7988-086. V tomto případě se jedná o stroj, který lze běžně párovat se současnými verzemi softwarů. Rozdílů mezi verzemi softwaru Univet Home a Univet Professional, není mnoho. "Professional" verze poskytuje stejné možnosti jako "Home", navíc umožňuje připojení až 4 ergometrů současně. Původní Kettler Ergo-Konzept 1, již samozřejmě není dostupný, měl by být schopen pracovat v operačních systémech Windows 95/98,2000,ME,XP , o mladších není nikde zmínka. Ve srovnání sotfwarů Univet Home a Ergo-Conzept vychází jednoznačně lépe původně český Univet. Nabízí podstatně lepší zpracování a nabídku, mimo to je plně lokalizovaný do češtiny. Počet tratí, případně jejich editace v Google Earth je bez omezení. Ergo-Konzept má uzavřenou nabídku. Současný "tovární" software zn. Kettler je World-Tour II, ani tento se však nemůže rovnat Univetu.
 • Michal
  07. 04. 2014
  Dobry den, narazil jsem na interentu na produkt Kettler UniVET System 3 Home 2014, vy prodavate jen verzi 2012 nebo jde take o 2014?
  Diky
  MS
  • Tomáš Vrabec
   08. 04. 2014
   Dobrý den, software pro podporu tréninku na vybraných ergometrech "Univet system" je nadále shodný z názvu zmizela pouze číslovka 2012 (opravili jsme ji i na našich www stránkách). V rámci licence je navíc u verze Univet system Home i Univet system Professional, zdarma vždy aktuální upgrade na novější verzi.
 • Otmar Petyniak
  25. 01. 2013
  Dobrý den,
  jezdím na ergometru X1 a rád bych si toto spestřil simulovanou jízdou v terénu a nevím, který z programů vybrat, protože netuším, jaký je rozdíl mezi UniVET System 2012 a KETTLER WORLD TOURS 2.0. Poradíte? Díky, O.
  • Kettler-fitness.cz
   25. 01. 2013
   Dobrý den, jednoznačně lepší volbou je český software UNIVET, umí toho podstatně více, je v češtině, nemluvě o servisní podpoře, aktualizacích atd..
Záruka:
2 roky záruka
Katalogové číslo:
2093-100
Rozměry balení:
5x20x20 cm
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací