Košík
Zpět k výpisu

TUNTURI PURE CROSS F 8.0

 • 13TCF08000
 • 3 roky záruka,
  20 let na rám
  Značkový servis u zákazníka
 • 47 990 Kč ( sleva 8 000 Kč)
 • 33 050 Kč
  39 990 Kč vč. DPH
     TUNTURI PURE CROSS F 8.0  je eliptický trenažér z velmi kvalitní produktové řady PURE známé finské značky kondičních trenažérů TUNTURI. Je lehce nastavitelný a nabízí tak dokonalý komfort pro vaše individuální potřeby (svoji stavbou vyhoví osobám s tělesnou výškou 160-200 cm). Kvalitní materiály, ergonomie pohybu i mechnika jsou zcela nadstandardní v domácím prostředí a vyhoví i v prostředí lehce komerčním. Má setrvačník vážící 9 kg (40 kg je hmotnost celkové rotační hmoty) a je umístěn v přední části stroje, díky čemu je vzdálenost nášlapu pouhých 11 cm a pohyb excentrický s délkou kroku 50 cm (díky tomuto pohybu jsou šetřeny Vaše kyčelní i kolenní klouby a poskytne Vám skvělý relaxační trénink). Středové uložení na čtyřhran, je osazeno kvalitními průmyslovými ložisky. Odpor prostřednictvím elektroindukčního systému EMS (regulace výkonu nezávislá na otáčkách 350 W / 60 rpm) s tichým chodem je řešen drážkovaným řemenem o převodovém poměru 1:9,46. Kalibrovaný brzdný systém přesně nastavuje brzdný odpor v závislosti na aktuální kadenci tak, aby bylo dosaženo požadovaného výkonu. Trenažér je vybaven samozřejmě i transportními kolečky pro snadnější manipulaci v prostoru a vyrovnávači nerovnosti podlahy zajištující maximální stabilitu.

TUNTURI PURE CROSS F 8.0 má napájení prostřednictvím externího síťového adaptéru (26 V /3,6 A), počítač má LCD monitor, plněbarevný display,podsvícený. Měřené hodnoty jsou: čas, tréninkovou vzdálenost, celkový počet kilometrů, watty, rychlost, frekvenci šlapání, spotřebu energie v závislosti na stupni zátěže, VO2max (celosvětově  považován za jeden z nejlepších indikátorů stavu kondice, konkrétně vytrvalosti), puls, který se měří prostřednictvím dlaňových snímačů (hand pulse), či hrudním pásem s přesností EKG (5 kHz) (hrudní pás pro snímání tepové frekvence je součástí balení, dotykové snímače). Z programové nabídky je celkově k dispozici 40 programů. Z toho 20 uživatelsky natavitelných programů, 10 přednastavitelných programů, HRC režim - automatická regulace zátěže, při které zařízení samostatně udržuje uživatele v konkrétní zóně tepové frekvence, určuje tak optimální tréninkovou zátěž. Je možné zvolit režim Fat (spalování) / Fit(rozvoj fyzické kondice) / Manuální nastavení zóny. Počítač si sám po zadání věku vypočítá max. TF a podle procentuálního rozdělení nastaví adekvátní hodnoty. Předpoklad správného využití je přesné měření TF, nejlépe prostřednictvím hrudního pásu. Dále pak režimy jako jsou quick start, manual, Watt constant ,T-Scale, T-Trainer, konstatní HRC.

 • hmotnost stroje je 81 kg
 • nosnost stroje je 150 kg
 • rozměry v cm (d:š:v)- 200x64x188
 • způsob použití dle DIN EN: *DIN EN 957-1, -9 , HB pro domácí  a lehce komerční prostředí
 • 3 roky záruka + 20 let na rám
 • značkový servis u zákazníka

Doporučujeme dokoupit

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm
 • Podložka pod trenažéry účinně chrání vaši podlahu, tlumí vibrace a snižuje hluk. Je z kvalitního, protiskluzového materiálu.

Diskuze ke zboží TUNTURI PURE CROSS F 8.0

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte Reklamační formulář KF.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

Záruka:
3 roky záruka
Rozšířená záruka:
20 let na rám
Katalogové číslo:
13TCF08000
Rozměry balení:
Na dotaz
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací