Košík
Zpět k výpisu

Montáž trenažéru KETTLER technikem

 • 743,80 Kč
  900 Kč vč. DPH

Montáž fitness strojů vyškolenými techniky přímo u vás doma. Stroj tedy doveze a namontuje technik, předá veškerou dokumentaci a v případě vašeho zájmu předvede základní obsluhu stroje. 

Diskuze ke zboží Montáž trenažéru KETTLER technikem

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte Reklamační formulář KF.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

 • eva kelleri
  10. 03. 2016
  Dobrý den, zakoupila jsem si u vás včera stroj, nepřidala jsem si k nákupu montáž, dnes mi váš výrobek dorazil a při pohledu na množství částí tohoto stroje si nejsem jistá zda jeho montáž zvládnu. Jde prosím si dodatečně přikoupit montáž tohoto výrobku?
  • Tomáš Vrabec
   11. 03. 2016
   Dobrý den, montáž je možné dodatečně objednat, pochopitelně je nutné počítat s určitou prodlevou ta závisí na vytíženosti našich techniků a na konkrétní lokalitě.
 • Mudrák
  10. 11. 2014
  Dobrý den ,
  lze dárek směnit ve stejné ceně za montáž přímo na místě dodání??


  Děkuji.
  • Tomáš Vrabec
   10. 11. 2014
   Dobrý den, montáž ke stroji je prováděna automaticky především u složitějších a dražších strojů, u těchto strojů je tato služba uvedena. V některých případech je možné montáž vybrat jako formu dárku, pokud tuto možnost vybraný výrobek nabízí, případně jí lze ke stroji doobjednat. Dárek, případně montáž je nutné vybrat před samotným dodáním, pokud je stroj dodávaný bez montáže, veze jej přepravní služba, pokud je jakýmkoliv způsobem přidána ke stroji montáž, potom stroj veze technik, který na místě montáž provede.
Rozměry balení:
Na dotaz
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací