Košík
Zpět k výpisu

Veslovací trenažér KETTLER STROKER

 • 7982-500
 • 3 roky záruka
  Značkový servis u zákazníka
 • Zboží se již neprodává
 • 10 735,54 Kč
  12 990 Kč vč. DPH
Veslovací trenažér KETTLER STROKER z řady KETTLER Advantage je vybaven magnetickým brzdným systémem a mechanismem sklopení pojezdové dráhy, což výrazně usnadňuje skladování zejména v menších prostorech. Trenažér byl vyvinut pro vytrvalostní a kondiční trénink, který věrně simuluje ergonomii pohybu při klasickém veslování. Představuje tak multifunkční nástroj s širokým záběrem posilovaných partií, který využívají převážně domácí a hobby sportovci.

Pro koho je veslovací trenažér vhodný

Veslování se pohybuje na pomezí aerobního a silového sportu a výborně se hodí pro vytrvalostní trénink. Díky orientaci na komplexní trénink celého těla a příznivému poměru cena/výkon je tento veslařský trenažér vyhledávaný zejména aktivními vyznavači domácího fitness. Hodí se však také pro individuální trénink zaměřený na formování postavy či udržování kondice. Veslovací trenažér je zároveň vhodným nástrojem prevence nebo rehabilitace při bolestech zad.

Speciální funkce veslovacího trenažéru KETTLER STROKER

 • Unikátní systém pojezdu. Anatomicky tvarované sedlo pojezdu je osazeno průmyslovými ložisky. Tento mechanismus garantuje dostatečně dlouhý, naprosto tichý a plynulý pojezd.
 • Mechanismus sklopení pojezdové dráhy. Sklopení pojezdové části je velmi praktickým řešením zejména při nedostatku úložných prostor. Umožňuje pohodlné skladování trenažéru i v menších místnostech.

Další parametry veslovacího trenažéru KETTLER STROKER

 • Tréninkový počítač. Přehledný LCD displej se zátěžovými profily měří čas, rychlost, tréninkovou vzdálenost, puls, frekvenci šlapání a spotřebu energie. Optická signalizace při překročení horní hranice pulsu spolu se zobrazením procentuálního údaje. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu včetně stanovení kondiční známky 1-6. Průměrné tréninkové hodnoty se zobrazují po skončení tréninku.
 • Programové vybavení. Možnost předvolby cílových hodnot pro čas, vzdálenost, spotřebu energie a kardiozóny (Fat/Fit/manual).
 • Foliovaný displej a klávesnice počítače. Ochrana zařízení před agresivním potem.
 • Celkové kilometry - po zapnutí stroj zobrazí celkové najeeté kilometry. 
 • Magnetický brzdný systém s tichým chodem. Magnetický systém odporu s manuálním nastavením zátěže v rozmezí 1-8 stupňů.
 • Tichý převodový systém. Všechny otočné spoje jsou osazeny průmyslovými ložisky SKF. Vratné tažné lano se speciální úpravou povrchu roztáčí setrvačník o hmotnosti 4 kg, který je kalibrován proti kmitu. Převodový systém je nastaven v poměru střed/setrvačník 1:5.
 • Vybavení trenažéru. Anatomicky tvarované sedlo s unikátním pojezdem, opěrky nohou s pevným uchycením chodidel, dodatečné silové a kondiční cviky, přepravní kolečka.
 • Elektronické měření pulsu. Prostřednictvím bezdrátového hrudního pásu, který měří s přesností EKG (je součástí). Integrovaný přijímač signálu z Cardio Puls Setu.
 • Napájení trenažéru. Tužkové baterie (2 × AA - 1,5 V).
 • Minimální nároky na prostor. Rozměry po sestavení (d × š × v): 218 × 60 × 98 cm. Trenažér je sklopitelný do skladovací polohy, rozměry po sklopení (d × š × v): 100 × 56 × 140 cm.

Trénink na veslovacím trenažéru - posilované partie a vliv na zdraví

 • horní polovina těla: břicho, hrudník, ramena, záda, paže
 • dolní polovina těla: hýždě, stehna, lýtka

Cvičení na veslovacím trenažéru zapojuje do tréninku všechny svalové partie, zejména nohy, záda, ruce, prsa a břicho. Je důležité dbát na řádné provádění cviků, pravidelné veslování pak může být prospěšné také při uvolňování bolesti v zádech. Veslování jako jediný styl tréninku posiluje rovnoměrně všechny svalové skupiny.

Použité technologie

 • magnetický brzdný systém
 • přijímač signálu POLAR

Servis a záruky

Veslovací trenažér KETTLER STROKER, navržený v Německu ve spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmundu a Heart-Clinic v Bad Oeyhausenu, je zárukou spolehlivého provozu a kvality provedení všech součástí trenažéru. Na veškerý fitness sortiment KETTLER garantujeme nadstandardní záruční lhůtu 36 měsíců, po kterou provádímeservis bezplatně přímo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu mají své unikátní identifikační číslo (viz montážní návod) a výrobce garantuje dostupnost všech náhradních dílů ještě 10 let po ukončení výroby daného produktu. Servis zajišťujeme samozřejmě také po uplynutí záruční doby. Nadstandardními zárukami a prvotřídním záručním i pozáručním servisem vám chce KETTLER trvale zajistit plnohodnotný a bezstarostný trénink.

 

Kvalita značky KETTLER

 • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 • DIN EN 957-1/2, třída H
 • testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV
 • ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS

Doporučujeme dokoupit

SIGMA hrudní pás 5 kHz Analog

SIGMA hrudní pás 5 kHz Analog
 • hrudní pás s vyměnitelnou baterií
 • analogový 5 kHz

Podložka PREMIUM 250 x 80 cm

Podložka PREMIUM 250 x 80 cm
 • Podložka pod trenažéry účinně chrání vaši podlahu, tlumí vibrace a snižuje hluk. Je z kvalitního, protiskluzového materiálu.

KETTLER Cardio-pulse-set

KETTLER Cardio-pulse-set
 • set pro přesné měření tepové frekvence k vybraným trenažerům KETTLER
 • obsahuje hrudní pás a přijímač
 • měří s přesností EKG

Diskuze ke zboží Veslovací trenažér KETTLER STROKER

Na tomto místě se můžete zeptat na cokoliv ohledně tohoto zboží nebo sdělit svou zkušenost s výrobkem. Fitham.cz nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi, zárověn si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit příspěvek
Vložit nový příspěvek
Pro dotazy týkající se servisu či reklamací prosím využijte Reklamační formulář KF.
Váš e-mail nebude nikde zveřejněn

 • Milan
  16. 11. 2016
  Dobrý den,
  rád bych se ujistil, že hrudní pás je součástí balení, v popisku se píše že ano. Děkuji.
  • Administrátor
   16. 11. 2016
   Dobrý den, ano, aktuálně je veslovací trenažér KETTLER STROKER dodáván včetně hrudního pásu.
 • Marek Kinc
  16. 01. 2016
  Dobrý den, rád bych obměnil veslovací trenažér, měřím 187 cm a váha cca 95 kg, nyní trénuji tak 3 x - 4x týdně, tak jsem se chtěl zeptat jestli tento trenažér je dostačující.

  díky za odpověď

  Marek Kinc
  • Administrátor
   19. 01. 2016
   Dobrý den, va vaši výšku a váhu je veslovací trenažér KETTLER STROKER použitelný, samozřejmě vesla této kategorie jsou určena na ryze kondiční veslování a v případě většího zatížení je třeba po pár letech počítat s případným servisem.
 • Jana Valová
  02. 10. 2013
  Dobrý den,
  hledáme s manželem vhodný trenažér s cílem lehce zhubnout (já po porodu, oba cca 5 -7 kg), tělo protáhnout a zpevnit. Cvičit bychom mohli cca 4 dny v týdnu 45 minut každý. Měřím 169 cm a vážím 66 kg, manžel 178cm/79kg. Doporučíte mi prosím vhodný veslařský či crossový trenažér? Nemůžeme se mezi těmito dvěma typy rozhodnout... Určitě chceme stroj s bezproblémovým, tichým chodem na několik let, nicméně si nejsme jisti, že částky přesahující 15 tis. jsou adekvátní. Díky a zdravím
  • Kettler-fitness.cz
   02. 10. 2013
   Dobrý den, co se týče volby stroje, osobně bych určitě zvolil veslovací trenažér, který je ze zdravotního hlediska komplaxnější (zatěžuje více svalových skupin a hlavně i zpevňuje svalový korzet (břišní svaly, bederní oblast zad ...) jehož ochablost je šastým důvodem bolestí zad. Ženami je často podceňován, ale právě nohy, zadek a břicho jsou při pohybu hodně zapojovány. Přitom i pro trénink srdce je veslování optimální. Jedinou nevýhodou veslovacího trenažéru oproti crossovému trenažéru je o něco vyšší hlučnost vlivem pojezdu sedačky, naní to ale nic dramatického.
   Co se týče konkrétních modelů, i KETTLER STROKER je na uvedené postavy a využití bezproblému použitelný, ideálním rodinným veslem s nejtišším pojezdem je ale až KETTLER COACH M z vyšší řady KETTLER HKS. Jeho cena je sice o pár tisíc vyšší, v tomto případě bych jich ale určitě nelitoval, odměnou je vynikající mechanika stroje a komfortní chod.
 • Antonín Martínek
  24. 01. 2013
  Dobrý den. Měřím 193 a vážím 85 kg. Doporučili byste mi tento trenažér? Děkuji za odpověï.
  • Kettler-fitness.cz
   24. 01. 2013
   Dobrý den, na vaši postavu velso vyhovuje, pokud se tedy bude jednat o ryze kondiční veslování z důvodu fyzičky pak ano, při nějakých sportovnějších ambicích je už tato kategorie vesel bez ohledu na značku na hranici. Stejně tak pro násorčnější zákazníky požadující masivní, stabilní rámovou konstrukci a maximální komfort záběru bych raději zvolil veslovací trenažér KETTLER COACH M.
Nosnost stroje, hmotnost
Nosnost stroje:
130 kg
Hmotnost stroje:
35 kg
Způsob využití H/LC/C:
Domácí
Regulace zátěže, brzda
Brzdný systém:
Magnetická brzda
Regulace zátěže:
Manuální otočným regulátorem
Hmotnost setrvačníku:
4 kg
Mechanika trenažéru
Pojezd sedáku:
Pojezd s ložisky
Opěrky nohou (nášlapy):
Klasické nášlapy na suchý zip
Použití dle DIN EN 957:
Třída HB
Měřené hodnoty, programy
Čas veslování:
ano
Rychlost (km/h):
ne
Spálené kalorie:
ano
Počet záběrů:
ano
Počet záběrů za minutu:
ne
Vzdálenost:
ne
Výkon ve wattech:
ne
Tep srdce:
ano
Signalizace překročení tepu:
ano
Zobrazení zátěže na displeji:
ne
Ruční regulace zátěže:
ano
Přednastavené profily trati:
ne
Programy řízené tepem HRC:
ne
Zadání cílových hodnot:
ano
Uživatelsky nastavitelné programy:
ne
Fitness test Recovery:
ano
Měření tepu srdce:
Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz
Počet programů
Počet programů celkem:
nemá
Programy řízené tepem HRC:
nemá
Přednastavené profily trati:
nemá
Uživatelsky nastavitelné programy:
nemá
Další programy:
nemá
Ostatní funkce počítače
Typ displeje:
LCD displej
Rozměry stroje, manipulace, napájení
Délka stroje:
218 cm
Šířka stroje:
60 cm
Výška stroje:
98 cm
Možnost sklopení stroje:
ano
Přepravní kolečka:
ano
Napájení:
Baterie 2x typ AA
Záruka:
3 roky záruka
Katalogové číslo:
7982-500
Rozměry balení:
75x28x134 cm
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací